دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر هدايتي بهانه‌گيري مي‌كند، عمرم را هدر دادم

مديرعامل باشگاه استيل آذين با اشاره به این که تيم فوتبال اين باشگاه به ليگ برتر صعود كرده است، گفت: اين فوتبال حاصلي ندارد و يك سال عمرم را در فوتبال ایران بيهوده به هدر دادم.

امير مهريزي در گفت‌ وگو با ايلنا ضمن بيان مطلب فوق افزود : ديگر خسته شدم ، آخر اين فوتبال به جایی نمی رسد و تنها يك ساعت قهرماني دلچسب است . يك سال تلاش کردیم اما با اين حال همه طلب‌كار هستند.

وي ادامه داد: تيم استيل آذين يكي از بي‌حاشيه‌ترين و سالم‌ترين فصل‌هاي خود را پشت سر گذاشت، اما با اين حال عده‌اي دائماً از ما شاكي بودند و خود را نسبت به ما و تیم طلبكار مي‌دانستند.

مديرعامل باشگاه استيل آذين در خصوص صحبت‌هاي حسين هدايتي، مالك اين باشگاه كه اعلام كرده بود مهريزي بايد ليست تسويه حساب بازيكنان را اعلام مي‌كرد گفت : هدايتي بهانه‌تراشي مي‌كند و اين مساله را گردن من مي‌اندازد و گرنه من كه نبايد با بازيكنان تسويه حساب كنم . مالك باشگاه بايد مطالبات آنها را پرداخت كند . حتي الان هم که من به عنوان مديرعامل بخواهم از اين تيم بروم ، شخص هدايتي به عنوان مالك باشگاه بايد با من تسويه و حساب كند.

مهريزي گفت: در طول فصل گذشته برخي‌ها از جمله چند رسانه چوب لاي چرخ ما گذاشتند، اما با اين حال تلاش كرديم دچار مسائل حاشيه نشويم و توانستيم به ليگ برتر صعود كنيم.

وي افزود: جدايي من از استيل آذين صد در صد خواهد بود و طي يكي دو روز آينده قطعيت پيدا خواهد كرد. من 19 سال آهن‌فروش بودم و باز هم به كار خود بازخواهم گشت. در يك سالي كه در فوتبال بودم عمرم بيهوده به هدر رفت، حتي در دو سال خدمت مقدس سربازي خيلي چيزها آموختم اما در يك سال گذشته فقط عمرم را بیهوده هدر دادم و فهمیدم این فوتبال چیزی ندارد.