دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پخش 11فیلم سینمایی، آخر هفته از تلویزیون

فیلمهای سینمایی و تلویزیونی « رودخانه کینگ » ، « وسوسه» ، « با تو آموختم 1»، « با تو آموختم 2 » ، « مادر زن سلام» ، «هنوز نرسیدیم» ، « جزیره »، « رنگ حقیقت»، « قطارها ، هواپیماها ، اتومبیل‌ها »، « رسم عاشق کشی » ، « راز» پنجشنبه و جمعه 28 و 29 خرداد ازشبکه‌های یک ، دو، سه، چهار و تهران پخش می‌شـود.

به گزارش ايلنا برنامه هاي شبكه هاي مختلف سيما اعلام شد .مشروح كامل اين برنامه ها به شرخ ذيل است
شـبـکـه یــک
فیلم سینمایی « رودخانه کینگ » به کارگردانی نـیک وایلـیـنگ پنجشنبه 28 خرداد ساعت 15/22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: با مرگ مشكوك پسرجواني به نام گاسپركه¬درخوابگاه دانش‌آموزان زندگي مي‌كرده، پليس وارد عمل مي‌شود. ايبل يكي ازپليس‌هايي است كه پيگيراين ماجرا است. او گمان مي‌كند پسري به نام هري كه از قلدرهاي مدرسه است، قاتل گاسپر است ولي سرانجام معلوم مي‌شود كه هري و دارو دسته‌اش همواره گاسپر را تحقير و تمسخر مي‌كرده‌اند و گاسپر تلاش مي‌كرده در گروه آنان جايگاهي داشته باشد.
ادوارد بورنس و جنیفر الی درفیلم سینمایی « رودخانه‌کینگ » محصول مشترک انگليس و كانادا درسال 2005 می باشد ، بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « وسوسه » به کارگردانی و تهیه کنندگی جمشيد حيدري جمعه 29 خرداد ساعت 16ازشبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : دو مرد پس ازسرقت مقداري جواهربا اتومبيلي دزدي مي‌گريزند. پليس به تعقيب آن دو مي‌پردازد. آنها كيف محتوي جواهرها را درساختماني نيمه تمام پنهان مي‌كنند و قبل از اين كه موفق به فرارشوند دستگيرمي‌شوند. پس ازآزادي به محل جواهرهاي دفن شده مي‌روند. جوان دوچرخه سازی ساکن خانه است و دو سارق می کوشند با فریب جوان به جواهرها دست یابند، اما جوان که به رفتارآن دو شک کرده خود درصدد تصاحب جواهرها بر می آید .
رضا رويگري ، نيكي كريمي، سروش خليلي ، ولي شيراندامي و فخري پازوكي درفیلم سینمایی « وسوسه » بازی کرده اند .
شـبـکـه دو
فیلم سینمایی « با تو آموختم 1» به کارگردانی‌جـیان لوکاماریا تاوارلی پنجشنبه 28خرداد ساعت 30/23 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمـده : ماریا دختری است که پس از اتمام تحصیلات دبیرستان تصمیم دارد وارد دانشکده پزشکی و جراحی شود. او اولین زنی است که درایتالیا وارد این دانشکده می‌شود.نمره آزمون ورودی اوخوب است لذا رییس دانشکده نمی‌تواند ازپذیرش اوسرباز زند . ورود به دانشکده همان طورکه پدرماریا پیش بینی می‌کرد مشکلاتی به همراه دارد ؛ چرا که کسی به او به عنوان یک دانشجو توجهی نمی کند اما همچنان مصمم و استوار است .
جیان مارکو توتری ،ماسیو یاجیو و پائولا گارتکسی درفیلم سینمایی « با توآموختم 1» بازی می کنند .

فیلم سینمایی « با تو آموختم 2» به کارگردانی جـیان لوکاماریا تاوارلی جمعه 29 خرداد ساعت 30/17 ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمــده : ماریا به درخواست مهندسی به نام ” ادوارد ” وارد یکی از محله‌های فقیرنشین رم می شود و تربیت کودکان خردسال را برعهده می گیرد و علاوه بر خواندن و نوشتن، روش زندگی بهتر را نیز به آنها یاد می دهد. او دراین زمینه آن قدرپیشرفت می کند که براساس روش آموزشی او مدارس زیادی در آلمان، هند و دیگر نقاط دنیا ساخته می شود. اما درخود ایتالیا به علت حسادت‌های موجود کسی او را نمی پذیرد .

شـبـکـه ســه
فیلم سینمایی « هنوز نرسیدیم » به‌کارگردانی برایان لـوآت جمعه ساعت 11 صبح ازشبکه سه سیما پخش می شــود.
درخلاصه داستان فیلم آمــده : مردي به دليل مجاورت محل كارش با محل كاريك خانم با وي آشنا مي‌شود و از وي خواستگاري مي‌كند، زن داراي دو فرزند است. درتعطيلات آخرسال وقتي زن قرارمي‌شود درمحل كارش اضافه كاري كند مرد براي مراقبت ازفرزندان وي آنها را نزد خود مي‌آورد.
آيس كيوب ، نيا لانگ و آليشا آلــن درفیلم سینمایی « هنوزنرسیدیم » محصول سال 2005 کشور کانادا ایفای نقش کرده انـد .
فیلم سینمایی « مادر زن سلام » پنجشنبه 28 خرداد ساعت 15/20 ازشبکه سه سیما پخـش می‌شــود.
داستان درمورد دختر یک مرد سنتی می باشد که پس از ازدواج زندگی زناشویی ناموفقی دارد . پدرش که از این موضوع آگاه است تصمیم می‌گیرد برای ازدواج دو دختر دیگرش شرایطی قایل شود . به همین منظور شرایط خود را به صورت یک بخش نامه بر روی کاغذ می‌آورد و از خواستگاران می‌خواهد طبق مفاد مندرج شده ، پا پیش بگذارند .
فتحعلی اویسی ، فرزانه کابلی ، مریم امیر جلالی و محسن قاضی مرادی به‌کارگردانی خسرو ملکان درفیلم سینمایی « مادر زن سلام » تولید سال 1385 ایفای نقش کرده اند .
فیلم سینمایی « جـزیـره » به کارگردانی مايكل بي جمعه 29 خرداد ساعت 30/22 ازشبکه سه سیما پخـش می شــود.
درخلاصه داستان فیلم آمــده : درسال 2019 مردي به نام لينكلن اكوشش ساكن محله‌اي دريايي و مرموز است كه به شدت محافظت مي‌شود. او نيز مانند ساير ساكنين آرزو دارد به جزيره كه مشهوراست آخرين نقطه آلوده نشده زمين است برود. او به زودي پي مي‌برد كه او و ساير ساكنين اين منطقه افراد بازسازي شده هستند كه به سفارش شخصيت‌هاي مختلف از روي آنها بازسازي شده‌اند تا درمواقع لزوم به كار آيند.
اوان مك گرگور و اسكارلت جوهانسون درفیلم سینمایی « جـزیـره » محصول سال 2005 آمریکا ایفای نقش کرده اند .
فیلم سینمایی « جـزیـره » برنده جايزه ساتورن ازجشنواره آكادمي فيلم‌هاي تخيلي ، علمي آمريكا2006 ، برنده جايزه بهترين تدوين صدا در جشنواره تدوينگران سينما 2006 و برنده جايزه ويژه مخاطبان جوان درجشنواره فيلم‌هاي جوان آمريكا شده است .
شـبـکـه چـهــار
فیلم سینمایی«هـواپیماها،قطـارها، اتومبـیلـهـا»جمعه 29 خرداد ساعت 30/20ازشبکه چهارسیما پخـش می شــود.
درخلاصه داستان فیلم آمــده : يك كارمند معمولي مي خواهد براي تعطيلات نزد خانواده اش در شيكاگو باشد. او بليط برگشت هواپيما را رزرو كرده است اما در شلوغي خيابان نمي تواند سر موقع تاكسي بگيرد و با اتفاقات عجيبي روبرو مي شود و با تاخير به هواپيما مي رسد به همين دليل مجبور مي شود به قسمت درجه دو هواپيما برود . در آنجا بامرد چاق و دستفروشي آشنا مي شود كه يكي از دلايل دير رسيدن او بوده است.
استیو مارتین و جان کندی درفیلم سینمایی «هـواپیماها،قطـارها،اتومبـیلـهـا» به کارگردانی جـان هـاگـز محصول مشترک کشورآمریکا درسال 1987ایفای نقش کرده اند .
فیلم سینمایی « رنگ حقیقت » ساخته ماركو ماك / ژينگ وانگ پنجشنبه ساعت 16 درقالب “سینما چهار” پخش می شود .
درخلاصه داستان این فیلم آمده: پليس فاسد طي يك درگيري توسط همكارش كشته مي‌شود. ولي هيچكس نمي‌فهمد كه كارهمكارش بوده است. پس ازسال‌ها پسرآن پليس مقتول بزرگ شده و به استخدام نيروي پليس درآمده، پليس جوان و باهوشي كه با رييس نابغه‌اش چندين عملیات مخاطره‌آميز را با موفقيت پشت سرگذاشته است در حالي‌كه پليس‌ها در به دام انداختن تبهكاران دارند، تبهكاران هم تلاش مي‌كنند تا اين دو پليس را بكشند.
آنتوني وانگ ، جردن چان وهونين وونگ درفیلم سینمایی « رنگ حـقیـقـت » محصول سال 2003 کشورهنگ کنگ ایفای نقش کرده¬انـد .
شـبـکـه تـهــران
فیلم سینمایی « رسم عاشق کشی » به کارگردانی خسرو معصومي و تهیه کنندگی محمود فلاح جمعه 40 دقیـقـه بامـداد ازشبکه تهران پخش می شود .
درخلاصه داستان این فیلم آمده: پدرجلال موقع قطع يكي ازدرختان جنگلي درشمال دستگير مي شود و به زندان مي افتد. پس از اين اتفاق، اره اي كه ميرزا آقا به پدر جلال داده بود ضبط مي شود و اعضاي خانواده درغياب پدرمجبورمي شوند هزينه اره را بپردازند.
حسين محجوب ، گوهرخيرانديش و حوريه ميرمحمدي درفیلم سینمایی « رسم عاشق کشی » تولید سال 1381 ایفای نقش کرده اند .
فیلم سینمایی « راز » به کارگردانی سعيد اسدي و تهیه کنندگی علي اصغرصديقي جمعه 20/14 ازشبکه تهران پخش می شود .
داستان اين فيلم درباره يك مهندس ساختمان به نام پوريا است كه با همسر و دو فرزندش زندگي خوبي را مي‌گذراند، اما با ورود دختري جوان به نام پريسا در زندگي خود با مشكلاتي رو به رو مي‌شود. در واقع پوريا ازطريق ذهني به آن دخترفكركرده، عاشق او شده و با كمك دوست وكيل خود، به او كمك كرده تا سهم ارث پدريش را بتواند بگيرد.

فرهاد قائميان ، شبنم مقدمي، نگين معتضدي ، مهدي ميرحسيني و مهدي ناطقي درفیلم سینمایی « راز» تولید سال 1388 بازی کرده اند .