دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پیکان نماینده بحرین را شکست داد

تیم والیبال پیکان دیدارهای خود در بیستمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا با پیروزی مقابل “درکولاب” بحرین آغاز کرد.

به گزارش مهر، روز چهارشنبه بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های آسیا در شهر دبی امارات آغاز شد. در نخستین روز این رقابت‎‌ها تیم پیکان در سالن النصر امارات با نتیجه 3 بر صفر “درکولاب” بحرین را با شکست مواجه کرد تا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها نخستین گام خود را محکم برداشته باشد.

در گیم نخست این دیدار که با حضور مهدی مهدوی (پاسور)، فرهاد ظریف (لیبرو)، محمد ترکاشوند، محمد موسوی عراقی، محمد محمدکاظم، فرهاد نظری افشار و علیرضا نادی آغاز شد، نماینده کشورمان بازی هدفمندی را در دستور کار قرار داده بود اما در اواسط گیم حریف بحرینی با سرویس‎های خوب خود اجازه نداد توپ‎های سالمی به دست پاسور پیکان برسد. با این وضعیت بازی در حال گره خوردن بود که آبشارهای محمد موسوی عراقی گره بازی پیکان را باز کرد. علاوه بر این بازیکن، فرهاد نظری افشار و محمد محمدکاظم از بهترین‎‌های این ست بودند.

اما عقب افتادن پیکان با 5 اختلاف (6 بر یک) در آغاز گیم دوم، مصطفی کارخانه را مجبور به انجام تعویض در این ست کرد. با ورود امیر حسینی که به جای مهدی مهدوی به کار گرفته شده بود بازی سرعت خوبی گرفت و درنهایت بو سود خودروسازان به پایان رسید. و در نهایت بحرینی‏ها در گیم سوم هیچ حرفی برای گفتن نداشتند و نتیجه این گیم را نیز به بازی سرعتی امیر حسینی و نمایش خوب محمد موسوی عراقی واگذار کردند. حضور پیمان اکبری در این ست که به جای محمد ترکاشوند وارد زمین شده بود در پیروزی با اختلاف پیکان در ست آخری تاثیر گذار بود.

نتیجه کامل دیدار دو تیم پیکان و درکولاب بحرین به این شرح است:

* پیکان 3 – درکولاب صفر
(25 بر 22)، (25 بر 21) و (25 بر 16)

اما پیکان امروز (پنجشنبه) دومین و آخرین دیدار خود در گروه B مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های آسیا را مقابل نمانیده لبنان برگزار می‎‌کند. البوشیریه لبنان روز گذشته با قرعه استراحت روبرو بود. گفته می‎شود بازیکنان خارجی این تیم در این دوره از رقابت‎ها حضور ندارند. این بازی طبق برنامه جدید ساعت 12:30 (به وقت ایران) برگزار خواهد شد.