دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آغاز توزیع کارت کنکور88 از دوشنبه

معاون سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تشریح جزئیات توزیع کارت کنکور سراسری 88 گفت: توزیع کارت اینترنتی کنکور از دوشنبه اول تیر ماه آغاز می شود و داوطلبان باید با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.

آغاز توزیع کارت از اول تیرماه

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس برنامه زمانی کارتهای ورود به جلسه آزمون سراسری سال 88 برای کلیه داوطلبان در روزهای دوشنبه اول تیرماه و سه شنبه دوم تیر ماه بر روی شبکه اینترنتی قرار داده می شود.

وی اضافه کرد: هر داوطلب می تواند به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با وارد کردن اطلاعات محرمانه و یا سایر اطلاعات نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.

معاون سازمان سنجش گفت: داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی اقدام به ثبت نام کرده اند نیز می توانند نسبت به پرینت کارت آزمون در هر گروه آزمایشی اقدام کنند.

وجود دو باجه رفع نقص در هر شهرستان محل برگزاری آزمون

وی اظهار داشت: آدرس محل برگزاری آزمون در پشت کارت درج شده و با توجه به آن باید در حوزه های امتحانی ذیربط حاضر شوند. در هر شهرستان محل برگزاری کنکور، دو باجه رفع نقص در نظر گفته شده تا داوطلبانی که مشخصات شناسنامه ای آنها با مندرجات فردی تفاوت دارد نسبت به رفع این مغایرتها اقدام کنند.

توزیع دفترچه راهنمای آزمون همزمان با آغاز توزیع کارت

توکلی به مهر گفت: دفترچه راهنمای آزمون همزمان با قرار گرفتن کارتها بر روی سایت قرار داده می شود تا هر داوطلب با مطالعه آن اطلاعات لازم را کسب کرده و با آگاهی در جلسه حاضر شود.

وی تأکید کرد: در شهرستانهای بزرگ توصیه می شود یک روز قبل از برگزاری آزمون حوزه را شناسایی کنند. آزمون برای هر یک از داوطلبان علوم ریاضی، انسانی، هنر و .. همانند سالهای گذشته در یک مرحله برگزار می شود و داوطلبان در یک جلسه به سئوالات عمومی و اختصاصی پاسخ می دهند.

معاون سازمان سنجش اضافه کرد: داوطلبان باید برای حضور در جلسه آزمون کارتهای ورودی گروههای آزمایشی، اصل کارت ملی و شناسنامه و چند مداد سیاه را علاوه بر پرینت کارت همراه داشته باشند.

وی تأکید کرد: داوطلبان باید از به همراه داشتن کیف دستی ساک، کتاب تلفن همراه پیجر و بی سیم خودداری کنند و در غیر این صورت برابر قانون رسیدگی به تخلفات با داوطلب برخورد می شود.

توکلی افزود: همچنین از آنجا که محلی برای نگهداری وسایل پیش بینی نمی شود، داوطلب باید از آوردن هر گونه وسایل اضافی خودداری کنند در غیر این صورت مسئولیت نگهداری وسایل به عهده خودآنها است.