دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ابراهيمي: فوتبال ايران ضعيف شده است

مربي اسبق تيم ملي گفت: بايد بپذيريم كه فوتبال ايران ضعيف شده است.

ناصر ابراهيمي در گفت و گو با فارس درباره ناكامي تيم ملي در مسابقات مقدماتي جام جهاني اظهار داشت: از اول هم گفته بودم كه تمام حرف‌هايي كه قطبي مي زند به طور 50 – 50 است و به طور مطلق نمي توانيم از صعود صحبت كنيم.

وي افزود: در اين شرايط از قطبي هم نبايد زياد انتقاد شود. چون شرايطي كه ما براي صعود داشتيم منطبق بر شناس بود. تمام حرف هايي كه قطبي در مورد شناخت از كره و يا ايجاد روحيه در نزد بازيكنان مي زد 50 – 50 بود و ما در دوره تمامي مربيان با كره همين شيوه را داشته ايم.

ابراهيمي ادامه داد: هيچكس به طور قاطع نمي گويد كه دليل عدم صعود ما به جام جهاني ضعيف شدنمان در آسيا است. بايد اين واقعيت را قبول كنيم. تيم استقلال با آن همه بازيكن مدعي در آسيا ناكام شد. تيم هاي سپاهان و صبا هم همين طور. پرسپوليس با آنها همه بزرگي براي اولين بار از يك تيم قطري 5 گل دريافت كرد.

وي تاكيد كرد: تيم ملي براي اولين بار در تهران به عربستان باخت. مقابل امارات با كار انفرادي علي كريمي به برتري رسيديم. فوتبال ما در چهار سال گذشته ضعيف شده و بايد اين را بپذيريم و به فكر چاره باشيم.

ابراهيمي عنوان كرد: حتي جوانگرايي علي دايي و استفاده از بازيكنان با تجربه هم نتوانست به اين فوتبال كمك كند. به نظرم قطبي در ديدار با كره جنوبي با بيرون كشيدن كريمي دست به ريسك زد و باعث شد تا خط هافبك ما قدرت خود را از دست بدهد.

وي به ضعف مديريتي هم اشاره كرد و گفت: در اين زمينه تا دلمان بخواهد ضعف و بي ثباتي داريم. تغيير مداوم سرمربي تيم ملي نشان دهنده همين ضعف است. در اين فوتبال فقط مبالغ و ادعاي بازيكنان روز به روز بالاتر مي رود.