دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر اليور كان شناسايي مي‌كند

اليور كان، دروازه‌بان نام آشناي آلماني در برنامه‌اي تلويزيوني در كشور چين حاضر شده و برترين دروازه‌بانان جوان اين كشور را شناسايي مي‌كند.

به گزارش ايسنا، اين برنامه كه با هدف شناسايي و معرفي برترين دروازه‌بانان جوان چين توليد و پخش مي‌شود، در قالب 10 قسمت به روي آنتن خواهد رفت.

اليور كان كه سه بار عنوان برترين دروازه‌بان جهان را بدست آورده‌است، در اين برنامه تلويزيوني با نام مستعار «سلطان» مقابل دوربين حاضر مي‌شود و عده‌اي از جوانان چيني بين سنين 17 تا 24 سال نيز در كنار وي خواهند بود.

كان 40 ساله قرار است در اين مسابقه تلويزيوني بهترين دروازه‌بانان جوان را از بين شركت‌كنندگان انتخاب كند كه از اين تعداد دو دروازه بان نيز از ميان خانم‌ها خواهند بود.

نام برندگان اين مسابقه در فهرست آكادمي آموزش استعدادهاي جوان سازمان فوتبال آلمان قرار مي‌گيرد و به آنان اجازه داده مي‌شود كه فوتبال را به صورت حرفه‌اي دنبال كنند.

به نقل از خبرگزاري فرانسه، اين مسابقه در قالب برنامه‌اي تلويزيوني برگزار مي‌شود و روز پنجشنبه از تلويزيون چين پخش خواهد شد.

تاكنون جزئيات توليد و پخش اين برنامه تلويزيوني و اينكه اليور كان چه مبلغي را براي حضور در اين برنامه دريافت كرده، منتشر نشده‌است.