دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر داستان تکراري جباری در تابستان

در حالي که استقلال فصل نقل و انتقالات را با دشواريهاي ويژه اي براي حفظ بازيکنان قبلي و جذب بازيکنان جديد پشت سر مي گذارد، بار ديگر مطابق چند سال اخير مجتبي جباري هافبک مياني اين تيم براي تمديد قراردادش روي مبلغ درخواستي خود پافشاري مي کند و با طرح اين مطلب که پيشنهادهاي بالاتري از تيمهاي ديگر دارد، حاضر به تمديد نيست.

به نوشته قدس؛ اينکه در فوتبال حرفه اي بازيکنان به دنبال درآمد بيشتر و رفتن به باشگاهي باشند که شانس موفقيت فني خود را در آن بالاتر مي دانند، چيز مذمومي نيست، اما نکته اينجاست که جباري طي سالهاي اخير هميشه پس از طرح چنين مسايلي سرانجام با استقلال قرارداد مي بندد و سپس معلوم مي شود که پيشنهادهاي مالي ساير باشگاه ها بالاتر از استقلال نبوده و فقط آنچه در اين ميان از دست رفته، آمادگي مجتبي براي به ميدان رفتن در فصل مسابقات است.

مجتبي در اين گيرودار در فصل بدنسازي حضور پيدا نمي کند، بعد در نزديکترين فاصله آسيبهاي سنگين مي بيند و در نهايت با مربيان از در مخالفت در مي آيد و آنان را بدون دانش و صلاحيت فني مي داند. در اين باره جالب است بدانيم، جباري آگاهي هاي فني خود را بالاتر از همه مربيان مي داند و بر اين باور است که اگر تيم را به دست او بسپارند، در سن 26 – 25 سالگي چنان فوتبال تيم را به لحاظ تاکتيکي متحول مي کند که گفتي بارسا و يووه به ميدان آمده اند!

مجتبي جباري به همان روشي که سالهاي گذشته را گذراند، مشغول عبور از زمان است. در حالي که فصل بدنسازي تيمها آغاز مي شود، هافبک لاغر اندام استقلال که عضله چهارسر ران و دوقلوي پايش از بيليارد بازها(! ) نيز نازک تر است و با اين حال خوشفکر و تکنيکي بازي مي کند، مشغول رايزني و مذاکره است.

بي ترديد همين روزها اين شايعه در شهر خواهد پيچيد که مجتبي از ليگ فرانسه پيشنهاد دارد و لابد مجتبي جباري ليگ سبک و فني فرانسه را مي پسندد، ولي رسيدن به اين آرزو تاکنون فقط روي کاغذهايي اتفاق افتاده که شبها در چاپخانه جوهري مي شوند و صبح فردا پس از چند ساعت از ياد خوانندگان مي روند.

البته مجتبي همچنان در کانون توجه استقلالي ها قرار دارد. فابيو جان واريو که فصل پيش همه وظايف مجتبي را به دوش کشيد، معلوم نيست به استقلال باز مي گردد يا نه و حالا بار ديگر استقلالي ها براي آنکه يک هافبک مياني طراح در فصل آينده داشته باشند، مشغول چانه زني با جباري هستند.