دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر دروسي: رم خانه من است

یک مانور بزرگ و قابل توجه در بازار نقل و انتقالات و آینده جالوروسی. یک ستاره آینده‌دار و مطرح می‌تواند گره کور رمی‌ها را برای حیاتی باشکوه‌تر هموارتر کند.

به نوشته وطن امروز؛ دانیله د روسی، اما او قصد ترک باشگاه را ندارد: «با قلبم می‌گویم رم برای همیشه در قلب من جای دارد». او ابراز امیدواری می‌کند که انتخابش بهترین انتخاب است.

***
پیش‌تر کاکا و بعد کریس رونالدو و در حال حاضر ايبرا راهی اسپانیا می‌شوند. قهرمانانی که آنان را در لیگی دیگر خواهیم دید.

جذابیت فوتبال تنها در ایتالیا نیست. همانطور که مربی تیم ملی ایتالیا معتقد است باشگاه‌های ایتالیا در جذب بازیکنان ناموفق نبودند و ضعیف عمل نکردند. بارسا و مادرید شهرهای شگفت‌آوری هستند. باشگاه‌هایی که توجه ویژه‌ای را جلب می‌کنند. تنها اینتر از میان تیم‌های ایتالیایی می‌تواند در حال حاضر با رقبای اسپانیایی خود رقابت کنند.

در بحث باشگاه‌ها نظر شما مورد قبول است اما بازیکنان بزرگ هستند که تصمیم خود را برای انتقال به تیمی دیگر می‌گیرند.

انتخاب آنان درست است اما معتقدم که باشگاه‌ها بازیکنان موفق و باانگیزه دیگری در اختیار دارند که توان فتح اسکودتو را دارند هر چند که بازیکنان تصمیم گرفته‌اند تجربه جدیدی را در دنیای فوتبال داشته باشند، اما عوامل دیگری انتخاب در زندگی را تغییر می‌دهند.

کاملا منظورتان را متوجه نشدم. اما تصور می‌کنم وفاداری و انتخاب قلبی می‌تواند بر پول غلبه کند.

ایده‌ها تغییر می‌کند. باید روشن و شفاف بود و مسائل دیگری را درنظر گرفت. به هر حال عقاید و برخی ایده‌ها هرگز تغییر نمی‌کنند و قلب و نظر قلبی همیشه می‌ماند.

همواره تصمیم می‌گیرید که در رم بمانید اما می‌توانید با مقدار بسیار زیادی پول راهی اینتر شوید و پیراهن تیم میلیونی را بر تن کنید.

این تاریخ و حیات است که هرگز درباره آن صحبت نخواهم کرد. رم انتخاب قلبی من است. من می‌خواهم بار دیگر فرصتی داشته باشم تا انتخاب روشن و شفافی را داشته باشم؛ یک انتخاب قلبی با حس وفاداری. امیدوارم که بهترین تصمیم باشد زیرا انتخاب من رم است. دروسی در زندگی یک فرد بسیار مطمئن است. من به تصمیمی که می‌گیرم ایمان دارم و معتقدم باید بر تصمیمی که می‌گیرید پافشاری کنید. درباره فوتبال و تیم آینده مسائل مالی نیز همواره جلب توجه می‌کند. اما در حال حاضر برای آینده تصمیمی که گرفته‌ام را با قدرت ادامه خواهم داد و به نظر خود اطمینان دارم. به من گفته‌اند که مطمئن باش رم خانه تو است.

رئال برای کریس رونالدو یکصد میلیون یورو پرداخت؛ اگر برای دروسی چنین پیشنهادی پیش‌ آید، چه خواهد شد؟

رئال دلیلی برای چنین حرکتی ندارد. می‌دانم که خارج از فضای چنین پیشنهاداتی هستم. رم در حال صحبت با بازیکنان بسیار قدرتمند است و مطمئنا پول تنها چاره ساز نخواهد بود.

توجه تیم‌های بزرگ به بازیکنان حاضر در تیم‌های ایتالیایی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

رئال توجه زیادی به ایتالیا داشته و در صورتی که اینتر زلاتان را به فروش گذارد که مطمئنا چنین خواهد کرد، نمی‌توانیم به فتح قهرمانی در اروپا امید زیادی داشته باشیم. اما تیم‌های ایتالیایی چشم به قهرمانی دارند و با انگیزه بالای بازیکنان می‌توانند قهرمانی را کسب کنند.

به رم باز می‌گردیم، آیا صحبت‌هایی با شما شده و امیدی به ماندن در رم وجود دارد؟

من تصمیم خود را گرفته‌ام. نظرم را نیز اظهار داشته‌ام. در کنار هواداران می‌مانم درست مانند سال گذشته که ماندم. زمانی که شایسته قهرمانی بودیم اما امسال کمی اشتباه کردیم به هر حال ما در حال تلاشیم تا راه موفقیت را مانند گذشته ادامه دهیم.

کدام هدف برای فصل آینده هدف نخست و اصلی در نظر گرفته شده است؟

باید میان سه تیم نخست بایستیم. درباره فتح اسکودتو پیش از این صحبت کرده‌ام. این‌بار نباید شایستگی‌های خود را با اشتباهاتی که انجام دادیم از دست دهیم. فصل آینده سهمیه اروپایی می‌خواهیم. اسپالتی سرانجام در کنار رم ماند و توتی که همچنان اسطوره جالوروسی است. ما پیش خواهیم رفت، كنار یک مربی مقتدر و باهوش و در کنار تیمی بزرگ به نام رم. خوشحالیم که در کنار تیم ماند. او را به خوبی می‌شناسیم و برای ما بسیار خوشایند است که لوچانو اسپالتی و توتی همچنان جزئی از رم هستند.

و صحبت پایانی، جام کنفدراسیون‌ها و رقابت برابر آمریکا. دوشنبه در رقابت‌های جام جهانی 2006 دیدارهای خود را آغاز کردید و همينطور در کنفدارسیون‌ها، اما آیا چگونه مسابقات را به پایان خواهید رساند؟

من را شگفت‌زده کردید، با یادآوری چنین رویدادی. من در کنار دیگر هم‌تیمی‌هایم بسیار آرام و باانگیزه هستیم. انتقاداتی وجود دارد اما روش ما کاملا تغییر کرده، سیستمی که به من اطمینان می‌دهد موفق می‌شوم. در هر حال باید ادامه دهيم و به امید یک قهرمانی باارزش دیگر مسابقات را همان طور که شما گفتید از روز دوشنبه با دیدی مثبت شروع كرديم تا قهرمان شویم.