دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر دومین پیروزی پیکان مقابل نماینده لبنان

تیم پیکان با پیروزی مقابل نماینده لبنان به عنوان تیم نخست گروه B به مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

به گزارش مهر، تیم پیکان امروز (پنجشنبه) دردومین روز مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مقابل تیم البوشیریه لبنان به برتری 3 بر صفر دست یافت و به عنوان تیم نخست گروه B راهی مرحله دوم بیستمین دوره این رقابت‎ها شد.

تیم پیکان روز چهارشنبه نیز نماینده بحرین را با همین نتیجه شکست داده بود.

روز سوم و آخر مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا فردا (جمعه) پیگیری می‌شود. پیکان در این روز استراحت دارد.

بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های آسیا که از روز چهارشنبه آغاز شده است تا 4 تیرماه در دبی پیگیری خواهد شد.

پیکان مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‎هاست. این تیم با در اختیار داشتن 10 مدال طلا، نقره و برنز پرافتخارترین تیم شرکت‌کننده در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیاست. پیکان در رقابت‎های 2002 تهران، 2006 ویتنام، 2007 بحرین و 2008 قزاقستان جام قهرمانی را بالای سر برد. همچنین در مسابقات 1996 تهران، 1998 عمان، 2000 تایلند و 2004 به مدال نقره اکتفا کرد. عنوان سومی رقابت‌های 1997 عمان و 1999 چین نیز به نام پیکان ایران ثبت شده است.