دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ستاره تورنمت‏های کوچک

نوشاد عالمیان و برادران مصری عصار با شکست تیم دوم چین عنوان قهرمانی مسابقات تنیس روی میز پروتور جهانی جوانان در بخش تیمی را از آن خود کردند.

به گزارش مهر، دیدار نهایی مسابقات تنیس روی میز پروتور جهانی جوانان چین در بخش تیمی با پیروزی 3 بر یک تیم نوشاد عالمیان و هم تیمی‎های مصری‎اش مقابل تیم دوم چین به پایان رسید. در این بازی عمر عصار و نوشاد عالمیان به ترتیب دو و یک بازی برای تیمشان انجام داده و موفق به کسب پیروزی شدند. خالد عصار نیز تنها دیدار خود راواگذار کرد.

پیش از این تیم نوشاد عالمیان و برادران عصار در مرحله مقدماتی این رقابت‎ها نیز مقابل تیم چین “ب” صف‎آرایی کرده و به برتری 3 بر صفر دست یافته بودند.

چین‎تایپه و کره‎جنوبی دیگر تیم‎هایی بودند که مغلوب تیم نوشاد و بازیکنان مصری شدند. این تیم در دور نخست مرحله دوم مسابقات نیز با قرعه استراحت روبرو بود.

وی همچنین در پایان دیدارهای تیمی مسابقات تنیس روی میز پروتور جهانی جوانان نوشاد عالمیان بامجموع 6 پیروزی و بدون باخت به عنوان بهترین بازیکن این بخش از رقابت‎ها برگزیده شد.

تنها بازیکن ایرانی شرکت‎کننده دراین مسابقات که دیدارهای تیمی خود را در کنار عمر و خالد عصار مصری برگزار کرد درمرحله مقدماتی مقابل چین‎تایپه و تیم دوم چین به ترتیب صاحب دو و یک پیروزی شد. این بازیکن همچنین در مرحله نیمه نهایی با دو پیروزی اسباب شکست کره‎جنوبی و فینالیست شدن تیمش را فراهم کرد. نوشاد عالمیان در مرحله فینال و در دیدار مجدد با تیم چین “ب” یک پیروزی به دست آورد.

مسابقات تنیس روی میز پروتور جوانان جهان در بخش تیمی امروز با قهرمانی تیم نوشاد عالمیان و برادران عصار در شهر “چنگ و” چین به پایان رسید. این رقابت‎ها دردو بخش دوبل و انفرادی پیگیری می‎شود.

نوشاد عالمیان پیش از حضور در این مسابقات به مدت حدود 10 روز درکمپ تمرینی “چینگ دو” در کنار پینگ‎‏پنگ‎بازانی از مصر، هنگ‎کنگ و چین و زیر نظر مربیان چینی تمرین کرد.

مسابقات پورتور تنیس روی میز جوانان جهانی از روز چهارشنبه در چین آغاز شد و قرار است در بخش انفرادی و دوبل نیز پیگیری شود.