دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر عزيز محمدي: ليگ نهم در تاريخ مقرر آغاز مي‌شود

رييس سازمان ليگ فوتبال ايران گفت: به رغم حذف تيم ملي از راهيابي به مسابقات جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي، نهمين دوره‌ي ليگ برتر در تاريخ مقرر و پانزدهم مرداد ماه جاري آغاز مي‌شود.

عزيز محمدي در گفت‌وگو با ايسنا، با رد اين موضوع كه با توجه به حذف تيم ملي ليگ برتر در فصل آتي با فشار و حساسيت كمتر و كمي ديرتر آغاز خواهد شد، تصريح كرد: چنين چيزي نيست و ما با وجود اتفاقات رخ داده، همچنان در تاريخي كه در گذشته قيد كرده بوديم، يعني پانزدهم مرداد ماه جاري ليگ برتر را آغاز خواهيم كرد.

وي افزود: فشردگي مسابقات ليگ تنها به خاطر ديدارهاي تيم ملي در مراحل پلي‌آف صعود به جام جهاني و يا تداركاتي براي آماده‌سازي بيشتر پيش از مسابقات جام جهاني نيست چرا كه در آذر ما ه و مقاطع ديگر تيم ملي بايد در رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2011، شركت كند. البته با توجه به حذف ايران از مسابقات انتخابي جام جهاني به احتمال فراوان ديگر شاهد هيچ وقفه و تعطيلي بلندمدتي در بازي‌هاي نهمين دوره‌ي ليگ برتر نخواهيم داشت.

عزيزمحمدي همچنين درباره‌ي برگزاري نشستي پيرامون محروميت برخي مربيان و بازيكنان ليگ برتر بر اساس منشور اخلاقي نيز گفت: با توجه به اينكه اين جلسه در هفته‌هاي گذشته به خاطر درگيري‌هايي كه ما در اين مدت داشتيم، برگزار نشد؛ اميدواريم اين جلسه در هفته‌ي جاري برگزار شود.