دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر جان‌تري: بايد به جاي دروگبا و بوسينگوا، داور جريمه مي‌شد

كاپيتان تيم فوتبال چلسي انگليس گفت: يوفا بايد به جاي دروگبا و بوسينگوا، داور مسابقه با بارسلونا را جريمه مي‌كرد.

به گزارش فارس و به نقل از روزنامه ساندي تايمز، جان تري عنوان كرد: هفته قبل وقتي شنيدم اتحاديه فوتبال اروپا، دروگبا و بوسينگوا را از 4 و 3 جلسه حضور در رقابت هاي اروپايي محروم كرده، بسيار ناراحت شدم. معتقدم اين دو مسبب حوادث بازي با بارسلونا نبودند.

اين مدافع ملي پوش ادامه داد: يوفا بهتر بود عملكرد هنينگ اوربو، داور نروژي ديدار برگشت با بارسلونا را مورد بررسي قرار مي داد. عملكردي كه تقريبا همه كارشناسان دنيا درباره آن به خاطر اشتباهات متعدد اين داور، حرف براي گفتن داشتند.

تري ادامه داد:‌ بايد قبول كرد اين داور عملكرد ضعيفي در آن بازي داشت. او سه تا چهار پنالتي ما را ناديده گرفت كه هر يك از آن موقعيت ها مي توانست سرنوشت تيم مارا تغيير دهد.

در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا ميان چلسي و بارسلونا كه با تساوي يك بر يك خاتمه يافت، ‌داور نروژي نمايش پرانتقادي داشت. اين مسئله سبب شد در پايان مسابقه منجر به حذف چلسي،‌ به ويژه دروگبا و بوسينگاوا لب به اعتراض به داور مسابقه بگشايند و نسبت به عملكرد او اعتراض كنند. رفتاري كه از ديد يوفا دور نماند و سبب شد تا اواخر هفته گذشته اين دو بازيكن را محروم كند.