دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر احمدی‏نژاد: غلط می‌کنید نگران ایران هستید

احمدی‌ نژاد با اشاره به دخالت دول غربی در مسائل داخلی ایران گفت: «اندیشه انسانی جهانی است و نمی تواند محصور شود. آنها در این انتخابات تلاش کردند دوباره خط درگیری را به داخل بیاورند اما حضور 40 میلیونی و آگاهانه مردم چنان سیلی ای به آنها زد که جیغ شان فلک را پر کرده است. آنها برای این کار همه نقاب ها را برداشتند و هم اکنون نیز اعلام می‌کنند هیچ گاه در امور داخلی ایران دخالت نکرده اند و می گویند تنها نگران وضع ایران هستند. شما غلط می کنید نگران هستید، تمام این حوادث به حساب شما نوشته شده و باید محاکمه شوید. شما نگران تئوری های لیبرال دموکراسی خود هستید و به لطف خدا یک بار دیگر شکست خوردید.»

به نوشته «سرمايه»‌ به نقل از ايسنا، احمدی‌نژاد دیروز در دیدار با روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به انحصار سیاسی حاکم بر جهان گفت: «در این انتخابات انحصار تئوری های حکومتداری شکست، به همین دلیل است که جیغ می زنند. در این انتخابات جلوه و طرازی از دموکراسی دیده شد که در دنیا بی نظیر است. در این انتخابات مبانی اصلی نظام و همه چیز روی میز بود و این طراز از دموکراسی همه حیثیت آنها را زیر سوال برد.» احمدی نژاد همچنین گفت: «در نبرد انقلاب و نظام سلطه و تعامل سازنده ما و جهان، انقلاب تغییری در معادلات ایجاد کرد و آن، این بود که نظام سلطه در درگیری با ملت ها و انقلاب ها همواره خط درگیری را به درون آن ملت می برد اما حضرت امام (ره) در انقلاب، خط درگیری را به دل دشمن برد؛ چنان که تعیین روز قدس، یعنی تغییر این خط درگیری، و همه همت دشمن این است که این جبهه را به داخل برگرداند. اوایل انقلاب همه جا آشوب بود و درگیری ها در داخل شهرها به جای درگیری با نظام سلطه بود؛ البته موج انقلاب آنها را عقب زد؛ اما در چند سال اخیر هم آنها موفق شده بودند این درگیری ها را به داخل بیاورند؛ 18 تیر و درگیری های گروه ها و جبهه بندی ها را به یاد بیاورید؛ اگر نیروهای داخلی صبح تا شب بر سر و کله هم بزنند، کشور دیگر پیشرفت نمی کند.» احمدی نژاد افزود: «در چند سال اخیر خط مقدم خیلی جلو رفت و به خارج از کشور منتقل شد. آنها امیدهای زیادی داشتند، ماجرای توسعه سیاسی را همه به یاد دارند که هر صبح منتظر یک تنش سنگین در حد ملی بودیم اما این خط درگیری را ملت به نیویورک و واشنگتن رساند و آنها از این مساله عصبانی هستند.» وی با بیان اینکه در «انتخابات اخیر اقتدار ملت ایران صد پله بالا رفت»، اظهار کرد: «آنها می خواهند انرژی را که در داخل برای ساختن کشور و در خارج برای تغییر در نظام بین الملل در ایران متراکم شده، مستهلک کنند به خاطر همین است که در انتخابات ایران تشکیک می کنند.» رئیس جمهوری افزود: «من اعلام می کنم ایران به زودی دور جدید فعالیت های دیپلماتیک خود را 10 برابر بیشتر از موضع اقتدار از سر می گیرد و در جهت اصلاح معادلات جهانی حرکت می کند.» احمدی نژاد همچنین اعلام کرد: «به سازمان ملل می روم و اوباما را به مناظره دعوت می کنم؛ مناظره ای در برابر رسانه های جهان، نه اینکه پشت در های بسته بنشینیم و راجع به مسائل حرف بزنیم.

معلوم است نتایج مناظره در برابر رسانه ها چه می شود. اینکه آقایان در کار ملت ها دخالت کنند باید تعطیل شود، این اخلاق به سرعت در دنیا از بین خواهد رفت، این اخلاق که بادی به غبغب بیندازند و قیافه بگیرند، تمام شده؛ اینها عقب افتاده های سیاسی هستند. امروز انسان ها رشد کرده اند و معادلات بشری عوض شده است.» احمدی نژاد در پایان تاکید کرد: «85 درصد در انتخابات ایران و انتخاباتی که نزدیک به مطلق، آزادی داشت، شرکت کردند و همه مردم به دنبال عزت، تعالی ایران و برادری بودند.»