دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر امکانات پرسپولیس هم باید در حد رئال مادرید باشد

مدير كميته فني تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به حضور بنيتو فلوروسانس سرمربي اسبق تيم رئال مادريد به عنوان سرمربي آينده سرخپوشان گفت: حضور مربيان بزرگ در كشورمان في‌نفسه خوب است اما بايد پيش زمينه آن فراهم شود. به طور مثال وقتي مربي رئال مادريد را به پرسپوليس مي‌آوريم بايد امكاناتي نظير باشگاه مانند حداقل 10 زمين تمرين را نيز فراهم كنيم تا اين مربي بتواند كار خود را با موفقيت پيش ببرد.

همايون بهزادي در گفت‌وگو با ايلنا، ضمن بيان مطلب فوق افزود: طي هفته گذشته پس از آنكه قضيه حضور تاپ‌مولر در تيم پرسپوليس مسكوت ماند آقاي انصاري‌فرد مديريت‌ باشگاه با دعوت از من و آقاي جاسميان رزومه دو مربي ديگر را در اختيار ما قرار داد كه از جمله آن مي‌توان به بنيتو فلوروسانس اشاره كرد. ما هم بعد از خواندن رزومه كاري اين مربيان نظر نهايي خود را به مديريت باشگاه ارائه داديم، پس از آن ديگر صحبتي بين ما رد و بدل نشد و آنها در حال رايزني براي انتخاب سرمربي هستند.

وي ادامه داد: تمام هدف ما در باشگاه پرسپوليس حضور موفق اين تيم در رقابت‌هاي ليگ برتر فصل آينده است تا بتوانيم انتظارات هواداران را برآورده سازيم. من هم در اين اواخر عمرخودم هر كاري ازدستم بربيايد براي موفقيت پرسپوليس انجام خواهم داد و اميدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم.