دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر بدون ايران؛ آسيا لطفي ندارد!

سايت رسمي فدراسيون كاراته اعلام كرد: “چانگ” رييس فدراسيون کاراته آسيا از گفت‌وگو با “آهي” سرپرست فدراسيون کاراته ايران اظهار خوشحالي کرد.

به گزارش ايسنا، سايت فدراسيون كاراته نوشت: رييس فدراسيون كاراته آسيا که پس از بازديد از امکانات برگزاري مسابقات کاراته بازيهاي آسيائي 2010، از “گوانگ جو” چين خود را براي مذاکره و گفتگو با آهي به ماکائو رسانده بود، گفت‌وگو با مسوولان کاراته ايران را فرصت مغتنمي براي تعميق کاراته در آسيا ارزيابي کرد.

وي به سايت فدراسيون کاراته ايران گفت: من از اينکه با مسوولان فدراسيون کاراته ايران در ماکائو ديدار دارم، بسيار خوشحالم. اين براي نخستين بار است که با مسئولان کاراته ايران در ماکائو در مورد تعميق همکاريهاي ايران با کاراته آسيا مذاکره خواهم کرد.

چانگ همچنين با تاکيد بر توانمندي کاراته ايران، آن را به عنوان يک وزنه اساسي در کاراته آسيا ارزيابي کرده و افزود: بدون کاراته ايران کاراته آسيا لطفي ندارد؛ کاراته ايران قهرمانان خوبي دارد و از نظر فني نيز به رشد کاراته در آسيا کمک فراواني کرده است.

سرپرست فدراسيون کاراته ايران كه اواخر هفته قبل عازم ماكائو شده است، پس از حضور در اين كشور با مسوولان فدراسيون کاراته ماکائو ديدار و گفتگو کرد.

رئيس فدراسيون کاراته ماکائو در اين ديدار با تاکيد بر اقتدار فني کاراته ايران، سفر سرپرست فدراسيون کاراته ايران به ماکائو و ديدار با دست اندر کاران کاراته آسيا را مغتنم شمرده و خواستار مشارکت و اهتمام هر چه بيشتر فدراسيون کاراته ايران در رشد و توسعه کاراته آسيا شد!

وي همچنين خواستار تدوين يک برنامه منظم با هدف برپايي اردوهاي مشترک بين کاراته ايران و ماکائو در طول سال شد.

“چه” رييس جوان فدراسيون کاراته ماکائو و از شاگردان ارشد زنده ياد “جوزه مارتينز آشيام” دبير کل سابق کاراته آسيا بود كه دو سال پيش به اتفاق جوزه به تهران سفر کرد.