دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تجلیل از بهترین‏های اخلاق لیگ هشتم

مشاور فرهنگی سازمان لیگ برتر از برپایی مراسم تجلیل از برترین های اخلاق لیگ هشتم فوتبال در جوار آستان ملکوتی امام هشتم (ع) خبر داد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام علیرضا علیپورمشاور فرهنگی سازمان لیگ با بیان این مطلب تاکید کرد: تجلیل از برترین های اخلاق فوتبال کشور ارج نهادن به اخلاقیات و احترام به عزت و کرامت بازیکنان فوتبال کشوراست، ورزشکاران واقعی که ثابت کردند برای اخلاقیات و ارزشهای والای انسانی بیش از برد و باخت ها ارزش و اهمیت قائلند.

علیپور اضافه کرد: سازمان لیگ با همکاری برخی ارگانها درحال هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری مراسمی باشکوه جهت تقدیر از بهترین های اخلاق لیگ است تا از این طریق ضمن فرهنگ سازی در فوتبال کشور، از رفتار و منش اخلاقی بازیکنان به نحو شایسته ای تقدیر شود.

وی یادآور شد: درصدد هستیم به یمن تقارن لیگ هشتم و قهرمانی استقلال در مشهد، این مراسم را درجوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) و در دهه اول مردادماه برگزارکنیم تا از برکات معنوی امام هشتم بهره مند شویم.

مشاورفرهنگی سازمان لیگ تصریح کرد: دراین مراسم علاوه براهداء جوایز ویژه، تندیس و نشان اخلاق به برترین های اخلاق 34 هفته مسابقات در لیگ هشتم اعطا خواهد شد.