دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آغاز گاف‌هاي مديريتي استقلال

رفتار روزهاي اخير مديرعامل باشگاه استقلال، ‌ عجيب و در عين حال غيرقابل توجيه است. مردي كه در روزهاي مديريتي خود در باشگاه استقلال و البته پيش از آن به عنوان مديري در رأس فدراسيون دوچرخه سواري نشان داده بود مديريت بحران را به خوبي آموخته و در جمع كردن مجموعه‌هاي تحت امرش توانايي وافري دارد، ‌ روزهاي اخير را به ساختن و پرورش حواشي تازه صرف كرده است.

به نوشته جوان؛ به تمامي گفت و گوهاي اخير واعظ آشتياني دقت كنيد. او به صورت پنهاني و آشكارا، ‌ در لفافه و روشن، ‌ مستقيم و غير مستقيم، ‌ حملاتي پردامنه را به امير قلعه‌نويي آغاز كرده است. او آشكارا ادعا مي‌كند مربي فصل قبل اين تيم به او توصيه مي‌كرده به بازيكنانش نزديك نشود و آنها را محرم خود نداند و البته از سويي ديگر در لفافه و با كنايه مي‌گويد: ‌ «صمد مثل بعضي‌ها نيست كه پول بدهد تا از او خوب بنويسند!» او هرچند توهيني ملموس را مانند بسياري از مديران ورزشي نثار رسانه‌ها مي‌كند اما در عمل مقصودي مانند هجوم به كادر فني گذشته را دارد!

بايد از واعظ آشتياني كه خود را از معتبرترين مديران ورزشي كشور هم مي‌داند پرسيد در نقطه پايان تمامي اين جدل‌هاي شفاهي كه خود آغاز كرده و بي پروا هم آن را ادامه مي‌دهد چه سودي براي او و بخصوص مجموعه اش خفته است؟

باشگاه استقلال از راه انداختن دعوايي كه يك سوي آن يك مديرعامل است و سويي ديگر مربي فصل گذشته به چه سودي مي‌رسد؟ اين كه واعظ آشتياني از هر ريسماني مانند يك بهانه براي حمله بردن به امير سود مي‌برد، ‌ آيا نشانه ترس مديرعامل از آغاز فصل آينده نيست؟

آنچه از مديرعامل استقلال ديده بوديم و او را بر اساس تصميمات معقولانه‌اش ستايش مي‌كرديم، ‌ با اتخاذ رفتارهاي اخيرش به زير علامت سؤال بزرگي مي‌رود. اگر امروز و فردا امير پرده سكوت خود را بدرد و پاسخ او را بدهد، ‌ آيا رقابت پينگ‌پنگي و شفاهي ميان اين دو آغاز نمي‌شود؟ آيا همين ضربه بزرگي به مجموعه استقلال نيست؟

سكوت روزهاي اخير امير قلعه‌نويي بسان آرامش قبل از توفان است. واعظ كه بارها ادعا كرد كادر فني گذشته را به واسطه ادبيات نامتعارف و آزاردهنده‌شان كنار گذاشته، ‌ حالا خود در همان راه گام برمي دارد! آيا ادبيات روزهاي اخير واعظ آشتياني برازنده مديرعامل استقلال است؟