دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ادامه جنگ رسانه‌ای غرب در پوشش مذهب و روحانیت

مواضع برخی روحانیون برگفته از افراطیون یک جناح سیاسی، تبدیل به دستاویزی برای جنگ روانی شبكه‌های رسانه‌ای سازمان سیا و اینتلیجنس سرویس علیه انتخابات ریاست جمهوری و نظام جمهوری اسلامی شده است.
به گزارش «»، «بی.بی.سی»، «رادیو فردا» و «صدای آمریكا»، رسانه‌هایی هستند كه در كنار دویچه وله و رادیو فرانسه و نیز سایت‌هایی چون «گویانیوز»، «روز آنلاین» و رادیو «زمانه» به طور مشترك روی مواضع «ضدقانونی» و بعضا ضدانقلابی برخی مانور می‌دهند و با شرح و بسط و تفسیر این مواضع، می‌كوشند انتخابات باشكوه 22 خرداد را زیر سؤال ببرند.
 بنا بر این گزارش، رسانه‌های وابسته به دستگاه‌های اطلاعاتی آمریكا و انگلیس، درصددند برای تقابل اپوزیسیون ورشكسته با نظام مردمی جمهوری اسلامی، پوششی از مذهب و روحانیت ایجاد و چنین القا كنند كه جمهوری اسلامی از سوی برخی روحانیون به چالش كشیده شده است.
این گزارش می‌افزاید: عباراتی چون «مرجع تقلید سرشناس»، «یكی از مراجع بزرگ شیعه»، «روحانی برجسته»، «روحانی سرشناس» و… عناوینی است كه این رسانه‌های ضدانقلاب و ضد روحانیت و مرجعیت اصیل، با بهره‌گیری از آنها، سعی در القای نوعی تقابل میان روحانیت در چهارچوب حاکمیت هستند و این در حالی است که این جریانات «مدعی» حمایت از یک کاندیدا، بارها روحانیت را «مرتجع»، «عقب مانده» و «تاریخ گذشته» معرفی كرده و حتی تقلید مردم از مرجعیت را رفتاری شبیه رفتار میمون خوانده بودند! و پرروشن است که هدف آنها در پوشش حمایت، چیزی جز تعمیق تفرقه و آتش‌افروزی نیست.
گفتنی است، اما معلوم نیست چه اتفاقی افتاده كه هم آنها و هم سازمان سیا و اینتلیجنس سرویس دنبال روحانیونی می‌گردند كه برای خشونت، آشوب، براندازی و تقابل با حضور ملت، از آنها استفتا كنند!