دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر باز هم بحران؛ باز هم سرکیسه کردن مردم

با سلام،
با توجه به اينكه در ماه اخير پوشش خبري اكثر رسانه ها با محوريت حوادث انتخابات و مسائل سياسي بوده است نسبت خبررساني بسياري از مسائل و مشكلات مردم سهل انگاري مي شود و صداي مردم به جايي نمي رسد!

خواهشمند است در مورد مسائل زير اطلاع رساني كنيد تا عدم پوشش خبري منجر به سوء استفاده سودجويان نگردد:

1- مدت هاست كه كشور همسايه غربي ايران (عراق) گرد و غبار خود را به استان هاي غربي هديه مي دهد! تا جايي كه ابتدا اين معضل مربوط به يكي ـ دو استان مي شد اما همين امروز و 2 روز قبل موج وسيعي از غبار در نوار غربي كشور و حتي بخش هايي از نواحي مركزي نيز نفوذ كرده است. عوارض سلامت هموطنان، زيست ـ محيطي، كشاورزي، مسافرت هوايي و حتي در مواردي مسافرت زميني بخشي از موج مذكور است كه با توجه گسترشي كه اين موج حتي تا نواحي مركزي داشته است ضررهاي آن قابل پيش بيني است.

2- بسياري از سودجويان نابساماني كشور را فرصتي براي سركيسه كردن مردم در نظر گرفته اند بطوري كه افزايش قيمت برخي كالا ها سرسام آور است. افزايش قيمت ميوه، مواد غذايي و مصرفي غير قابل تصور است. اكثر ميوه ها بالاي سه هزار تومان و حتي ميوه مرغوب تا بالاي چهار هزار تومان هم مي باشند.

3- خشكسالي در نواحي مركزي براي همه مردم و مخصوصا كشاورزان بخش مركزي كشور و روستاييان عزيز مشكلات عديده اي از نظر درآمد و گسترش فقر ايجاد كرده است كه توجه مسوولان را مي طلبد.

خواهشمند است نسبت به موارد مذكور اطلاع رساني شود تا شايد مسئول يا مسئولاني به حال مردم دل بسوزانند! و گوش چشمي به اين وقايع داشته باشند.