دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر دستگيري شكارچي رانندگان‌‌ در اصفهان، فارس، قم و تهران

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان از دستگيري يك سارق حرفه‌اي كه رانندگان كاميون را در استان‌هاي اصفهان، فارس، مركزي و تهران مورد دستبرد قرار مي‌داد، خبر داد.

‌به گزارش فارس سرهنگ “حسين حسين‌زاده ” افزود: اسفند ‌سال گذشته راننده يك خودروي تريلي اسكانيا به نام “عبدالرضا ـ ف ” به پليس آگاهي مراجعه‌ و اظهار كرد‌ شب گذشته در بين راه منتهي به استان اصفهان به دليل خستگي خودرو را متوقف كردم و به استراحت پرداختم پس از كمي استراحت تازه مشغول صرف شام بودم كه ناگهان فردي ناشناس با لباس اسپورت از سمت در‌ شاگرد وارد كابين خودرو شده و مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و سپس با دستبند‌هاي پلاستيكي دست و پاهايم را بست و مبلغ 20 ميليون ريال وجه نقد‌، يك دستگاه گوشي تلفن همراه و كيف جيبي مرا به سرقت برد‌ و متواري شد‌، چند ساعت بعد راننده‌اي به كمك من آمد و پس از باز كردن دست و پاهايم مرا به بيمارستان برد.
وي افزود: با اظهارات اين راننده كاميون، تحقيقات در خصوص شناسايي و دستگيري اين سارق خطرناك آغاز شد و در گام اول با كمك شاكي چهره‌نگاري رايانه‌اي از متهم صورت گرفت.
اين مقام مسئول گفت: با تحقيقات گسترده كارآگاهان پليس مشخص شد متهم “حسين ـ ح ” 26 ساله اهل يكي از استان‌هاي غربي كشور است كه به غير از استان اصفهان در استان‌هاي فارس‌، مركزي‌، قم و تهران نيز مرتكب جرائم مختلفي شده و يكي از مجرمان سابقه‌دار است.
رئيس پليس آگاهي اصفهان تصريح كرد: در حالي كه كارآگاهان پليس مشغول رد‌يابي متهم بودند، هشتم خرداد ‌سال جاري او با مجروح كردن يك راننده تريلر ديگر در جاده دليجان مبلغ قابل توجهي را از او سرقت كرده و گريخته بود.
سرهنگ ‌حسين‌زاده‌ عنوان داشت: با توجه به اين‌كه شواهد پليس نشان مي‌داد متهم يك بار ديگر وارد استان اصفهان شده عمليات ويژه براي دستگيري او در دستور كار قرار گرفت و سرانجام صبح ‌نهم خرداد ‌سال جاري هنگام خريد از يك ميوه فروشي شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه دستگير شد و در بازرسي از خودروي وي تعدادي دستبند پلاستيكي كه در سرقت‌ها از آن‌ها براي بستن دست و پاي مالباختگان استفاده مي‌كرد به همراه يك دستگاه گوشي تلفن همراه مسروقه‌، يك دست لباس‌، يك عدد چاقوي آغشته به خون و مبالغي وجه نقد كشف و ضبط شد.
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان گفت: در بازجويي‌هاي انجام شده از متهم وي به تعدادي از سرقت‌هاي صورت گرفته در استان اصفهان اعتراف كرده و مالباختگان اين سرقت‌ها نيز شناسايي شده‌اند.
سرهنگ ‌‌حسين‌زاده‌ افزود: با توجه به اين‌كه اين متهم در چند استان ديگر كشور نيز مرتكب جرائم مختلف شده است از رانندگاني كه اموال آن‌ها توسط اين سارق به سرقت رفته و مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند درخواست مي‌شود به منظور شناسايي متهم به پليس آگاهي اصفهان مراجعه و يا با شماره تلفن‌هاي 2184308 ـ 0311 و 2184310 ـ 0311 تماس گيرند و ‌پليس را در تكميل پرونده ياري دهند.
به گزارش سايت پليس، اين مقام مسئول اظهار داشت: با توجه به اين كه متهم در سرقت‌هاي خود به شكل فجيع و هولناك طعمه‌هايش را مورد ضرب و شتم قرار داده است احتمال ارتكاب قتل از سوي ‌وي دور از ذهن نيست و به همين دليل تيم تحقيق هم اكنون در حال بررسي درباره اين فرضيه هستند.