دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر برنامه كامل نهمين ليگ برتر فوتبال + زمان هفته‏های اول تا چهارم

مراسم قرعه‌كشي نهمين دوره ليگ برتر فوتبال امروز در سازمان ليگ انجام پذیرفت و برنامه نیم‏فصل نخست بازي‌ها بدون اعلام زمان دقیق 17 هفته این فصل مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ؛ در این مراسم كه در حضور نمايندگان 18 تيم حاضر در ليگ برتر نهم با شعار احترام به خود و ديگران برگزار گردید، علاوه بر مشخص شدن برنامه هر هفته از مسابقات، زمانه دقیق برگزاری نخستین هفته نیز تعیین و اعلام شد.

از نكات جالب مي توان به ديدار سپاهان و استقلال در هفته اول و حضور قلعه نويي روي نيمكت سپاهان و همچنين دربي تهران در هفته نهم اشاره كرد.

همچنین مدیران سازمان لیگ برتر به گونه‏ای برنامه‏ریزی کرده‏اند که بازیهای تیم‏های استقلال و پرسپولیس برای پوشش تصویری دیدارهای این دو تیم براساس میزبان بودن یا مهمان بودن در روزهای پنجشنبه یا جمعه برگزار شده و دو تیم در یک روز به میدان نروند.در نهمین دوره لیگ برتر فوتبال، ورزشگاه آزادي تهران با ميزباني 40 بازي، خواهد بود و پس از آن نیز ورزشگاه هاي فولادشهر اصفهان و تختي اهواز با 34 بازي
در رده هاي بعدي از لحاظ تعداد میزبانی قرار دارند که در این میان استيل آذين پر تعدادترين
ميزباني را در ليگ برتر دارد و کمتر از پايتخت بيرون مي رود که مي تواند
روي امتياز ميزباني خود حساب باز کند.از دیگر نکات این دوره از لیگ حرفه‏ای فوتبال آنکه، در ليگ نهم چهار تيم سرخپوش، سه تيم زردپوش، دو تيم آبي پوش و دو تيم
نارنجي‏پوش حضور دارند و به اين ترتيب از پراکندگي رنگها خبري نيست و همچنین بيشترين مسافت را در ليگ نهم تيم ابومسلم با چيزي حدود 2000
کيلومتر براي رسيدن به بوشهر و ديدار با شاهين خواهد پیمود.
برنامه كامل نيم فصل اول لیگ نهم كه هفته نخست آن از 15 مرداد با بازی مس کرمان و پرسپولیس تهران به عنوان بازی افتتاحیه این رقابت‏ها آغاز مي شود، به شرح زير است:هفته اولپنجشنبه – 88/5/15راه آهن شهرری – فولاد خوزستان، ساعت 17:15، ورزشگاه اکباتان تهرانمس کرمان – پرسپولیس تهران، ساعت 19:30، ورزشگاه شهید باهنر کرمانجمعه – 88/5/16ذوب آهن اصفهان – سایپا کرج، ساعت 17:15، ورزشگاه فولاد شهر اصفهانپاس همدان – استیل آذین تهران، ساعت 18، ورزشگاه قدس همدانپیکان قزوین – مقاومت سپاسی شیراز، ساعت 18، ورزشگاه شهید رجایی قزوینشاهین بوشهر – ملوان بندرانزلی، ساعت 18، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهراستقلال اهواز- ابومسلم خراسان، ساعت 19:30، ورزشگاه تختی اهوازصبای قم – تراکتورسازی تبریز، ساعت 19:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) قماستقلال تهران – سپاهان اصفهان، ساعت 19:30، ورزشگاه آزادی تهران – بدون حضور تماشاگرهفته دومجمعه – 88/5/23ابومسلم خراسان – پاس همدان، ساعت 17، ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهداستیل آذین تهران – صبای قم، ساعت 17، ورزشگاه دستگردی تهرانملوان بندرانزلی – راه آهن شهرری، ساعت 18، ورزشگاه تختی انزلیسایپا کرج – شاهین بوشهر، ساعت 18، ورزشگاه انقلاب کرجفولاد خوزستان – پیکان قزوین، ساعت 19:15، ورزشگاه تختی اهوازپرسپولیس تهران – استقلال اهواز، 19:15، ورزشگاه آزادی تهران – بدون حضور تماشاگرشنبه – 88/5/24مقاومت سپاسی – استقلال تهران، ساعت 17، ورزشگاه حافظیه شیرازتراکتور سازی تبریز – ذوب آهن، ساعت 17، ورزشگاه تختی تبریزسپاهان اصفهان – مس کرمان، ساعت 19:15، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

هفته سومپنجشنبه – 88/5/29پاس همدان – پرسپولیس تهران، ساعت 17، ورزشگاه قدس همداناستقلال اهواز- مس کرمان، ساعت 19:15، ورزشگاه تختی اهوازجمعه – 88/5/30ذوب آهن اصفهان – استیل آذین تهران، ساعت 17، ورزشگاه فولاد شهرمقاومت سپاسی شیراز – سپاهان اصفهان، ساعت 17، ورزشگاه حافظیه شیرازپیکان قزوین – ملوان بندرانزلی، ساعت 17، ورزشگاه شهید رجایی قزوینراه آهن شهرری – سایپا تهران، ساعت 17، ورزشگاه اکباتان تهرانشاهین بوشهر- تراکتورسازی تبریز، ساعت 17:45، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهرصبای قم – ابومسلم، ساعت 19:15، یادگارامام (ره) قماستقلال تهران – فولاد خوزستان، ساعت 19:15، ورزشگاه آزادی تهرانهفته چهارمپنجشنبه – 88/6/5ملوان بندرانزلی – استقلال تهران، ساعت 21، ورزشگاه تختی انزلیسپاهان اصفهان – استقلال اهواز، ساعت 21، ورزشگاه فولاد شهر اصفهانسایپا تهران – پیکان قزوین، ساعت 21، ورزشگاه شریعتی کرجابومسلم خراسان – ذوب آهن اصفهان، ساعت 21، ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهدتراکتورسازی تبریز – راه آهن شهرری، ساعت 21، ورزشگاه تختی تبریزاستیل آذین تهران – شاهین بوشهر، ساعت 21، ورزشگاه دستگردی تهرانمس کرمان – پاس همدان، ساعت 21، ورزشگاه شهید باهنر کرمانفولاد خوزستان – مقاومت سپاسی شیراز، ساعت 21، ورزشگاه تختی اهوازپرسپولیس تهران – صبای قم، ساعت 21، ورزشگاه آزادی تهران

هفته پنجم
سپاهان اصفهان- فولاد خوزستان
پرسپوليس – ذوب‌آهن اصفهان
تراكتورسازي تبريز- پيكان قزوين
ابومسلم – شاهين بوشهر
استيل آذين- راه‌آهن
سايپا- استقلال تهران
مس كرمان- صباي قم
ملوان انزلي- مقاومت سپاسي
استقلال اهواز- پاس همدان

هفته ششم
پاس همدان- سپاهان اصفهان
شاهين بوشهر- پرسپوليس
پيكان قزوين- استيل آذين
راه‌آهن- ابومسلم
استقلال تهران- تراكتورسازي تبريز
ذوب‌آهن اصفهان- مس كرمان
مقاومت سپاسي- سايپا
صباي قم- استقلال اهواز
فولاد خورستان- ملوان انزلي

هفته هفتم
سپاهان اصفهان- ملوان انزلي
پرسپوليس – راه‌آهن
ابومسلم – پيكان قزوين
استيل آذين- استقلال تهران
مس كرمان- شاهين بوشهر
تراكتورسازي تبريز- مقاومت سپاسي
استقلال اهواز- ذوب‌آهن اصفهان
سايپا – فولاد خوزستان
پاس همدان- صباي قم

هفته هشتم
صباي قم- سپاهان
پيكان قزوين- پرسپوليس
استقلال تهران- ابومسلم
راه‌آهن- مس كرمان
مقاومت سپاسي- استيل آذين
شاهين بوشهر- استقلال اهواز
فولاد خوزستان- تراكتورسازي تبريز
ذوب‌آهن اصفهان- پاس همدان
ملوان انزلي- سايپا

هفته نهم
سپاهان اصفهان- سايپا
پرسپوليس- استقلال تهران
مس كرمان- پيكان قزوين
ابومسلم – مقاومت سپاسي
استقلال اهواز- راه‌آهن
استيل آذين – فولاد خوزستان
پاس همدان- شاهين بوشهر
تراكتورسازي تبريز- ملوان انزلي
صباي قم- ذوب آهن اصفهان

هفته دهم
سپاهان اصفهان- ذوب‌آهن
مقاومت سپاسي- پرسپوليس
فولاد خوزستان- ابومسلم
راه‌آهن- پاس همدان
ملوان انزلي- استيل آذين
شاهين بوشهر- صباي قم
سايپا- تراكتورسازي
پيكان قزوين- استقلال اهواز
استقلال تهران – مس كرمان

هفته يازدهم
تراكتورسازي تبريز- سپاهان اصفهان
پرسپوليس- فولاد خوزستان
پاس همدان- پيكان قزوين
ابومسلم – ملوان انزلي
صباي قم- راه‌آهن
استيل آذين- سايپا
ذوب‌آهن اصفهان- شاهين بوشهر
استقلال اهواز- استقلال تهران
مس كرمان- مقاومت سپاسي

هفته دوازدهم
سپاهان اصفهان- شاهين بوشهر
ملوان انزلي- پرسپوليس
پيكان قزوين- صباي قم
سايپا- ابومسلم
راه‌آهن- ذوب‌آهن اصفهان
تراكتورسازي تبريز- استيل آذين
استقلال تهران- پاس همدان
فولاد خوزستان- مس كرمان
مقاومت سپاسي – استقلال اهواز

هفته سيزدهم
استيل‌آذين- سپاهان اصفهان
پرسپوليس – سايپا
ذوب‌أهن اصفهان- پيكان قزوين
ابومسلم – تراكتورسازي تبريز
شاهين بوشهر- راه‌آهن
صباي قم- استقلال تهران
مس كرمان- ملوان انزلي
پاس همدان- مقاومت سپاسي
استقلال اهواز- فولاد خوزستان

هفته چهاردهم
سپاهان اصفهان- راه‌آهن
تراكتورسازي تبريز- پرسپوليس
پيكان قزوين- شاهين بوشهر
استيل آذين – ابومسلم
استقلال تهران- ذوب‌آهن
سايپا – مس كرمان
مقاومت سپاسي- صباي قم
ملوان انزلي- استقلال اهواز
فولاد خوزستان- پاس همدان

هفته پانزدهم
ابومسلم – سپاهان اصفهان
پرسپوليس- استيل آذين
راه‌آهن- پيكان قزوين
شاهين بوشهر- استقلال تهران
مس كرمان- تراكتورسازي تبريز
ذوب‌آهن اصفهان- مقاومت سپاسي
استقلال اهواز- سايپا
صباي قم – فولاد خوزستان
پاس همدان- ملوان انزلي

هفته شانزدهم
سپاهان اصفهان- پيكان قزوين
ابومسلم – پرسپوليس
استقلال تهران- راه‌آهن
استيل آذين – مس كرمان
مقاومت سپاسي- شاهين بوشهر
تراكتورسازي تبريز- استقلال اهواز
فولاد خوزستان- ذوب‌آهن
سايپا- پاس همدان
ملوان انزلي- صباي قم

هفته هفدهم
پرسپوليس- سپاهان اصفهان
پيكان قزوين- استقلال تهران
مس كرمان- ابومسلم
راه‌آهن- مقاومت سپاسي
استقلال اهواز- استيل آذين
شاهين بوشهر- فولاد خوزستان
پاس همدان- تراكتورسازي تبريز
ذوب‌آهن اصفهان- ملوان انزلي
صباي قم- سايپا