دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تبس: من خائن نیستم

کارلوس تبس در اظهاراتی بیان کرده که در صورتی که به منچسترسیتی بپیوندد، هواداران یونایتد نباید او را خائن بدانند.

به گزارش گل؛ به نظر می رسداو که اخیرا پیشنهاد تمدید منچستر یونایتد را رد کرده است، در آستانه پیوستن به منچسترسیتی می باشد تبس در گفت و گو با روزنامه پیپل اعلام کرد که هواداران منچستر نباید زمانی که او یونایتد را ترک کرده و به تیم حریف می پیوندد با او بدرفتاری کنند و در این رابطه گفته:«اگر من برای منچسترسیتی بازی کنم، هواداران یونایتد نباید مرا خائن بنامند.چرا که من نمی توانستم شرایط ورزشی ام در منچستریونایتد را بیش از این تحمل کنم.»

تبس اعلام کرد که در اولین فصل حضورش در فوتبال انگلستان بسیار لذت برده ولی رابطه اش با باشگاه اندکی پس از آن به تاریکی گرائیده است.

او گفت:« سال اول حضورم فوق العاده بود. من در بازی ها به میدان می رفتم و احساس می کردم که مربی تیم نیز احترام زیادی برای من قائل است ولی در فصل دوم مسائل عجیبی پیش آمد که متوجه آن نشدم. پس از بازی ورزشگاه اولدترافورد، زمانی که لیورپول با نتیجه 4 بر یک مقابل ما به پیروزی رسید، فرگوسن مرا نادیده گرفت، گویی که مرا مقصر آن شکست می دانست و این در حالی بود که لیورپول نسبت به ما برتری داشت و کنترل بازی را در دست گرفته بود.پس از آن هواداران نام مرا برای حضور در ترکیب اصلی تیم صدا می کردند ولی او هرگزبه نصایح گوش نمی داد و فکر می کرد که بیش از همه می داند.من نهایت تلاشم را برای منچستر انجام دادم و هواداران این را می دانند. به همین دلیل باید بگویم که من شایستگی پایانی این چنینی در اولدترافورد نبودم.»