دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر جعفری: حوادث اخير انقلاب را زنده تر کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي حوادث بعد از انتخابات را موجب زنده تر شدن انقلاب و تحکيم پايه هاي نظام جمهوري اسلامي دانست.

به گزارش ايرنا سردار سرلشکر محمدعلي جعفري که در مراسم افتتاحيه همايش هاديان و مسئولان سياسي سپاه سخن مي گفت، افزود: معتقديم که سپاه در راستاي مأموريت خود که دفاع از انقلاب است بايد نقش تعيين کننده اي در حفظ و استمرار انقلاب داشته باشد و اين به هيچ وجه دخالت در سياست نيست.
فرمانده کل سپاه با اشاره به فتنه انگيزي اخير قانون شکنان، سياه نمايي و فضاسازي هاي چند ماهه آنان را در پيچيده کردن شرايط موثر دانست وگفت حضور بي سابقه مردم در انتخابات و رأي به نظام اسلامي پاسخ مردم فهيم ارزش مدار به ارزش هاي اسلامي و رهبري و ادبار تفکر مبتني بر فقر و فساد و تبعيض بود.
سردار سرلشکر محمدعلي جعفري از جمله علت هاي مخالف خواني هاي جريان مقابل اصولگرايي را حضور موثر و خارق العاده مردم در پاي صندوق هاي رأي دانست و تصريح کرد: در اين ماجرا خيلي ها نتوانستند تجزيه و تحليل درستي ارائه دهند، لذا به آشوب و تخريب هاي شبانه روي آوردند. چرا که در تحليل آنها اين مسئله مطرح شده بود که اگر اين دفعه شکست بخوريم، معلوم نيست چه آينده اي داشته باشيم.
وي با اشاره به واگذاري مسئوليت کنترل اوضاع به سپاه و به دست گرفتن ابتکار عمل و آرام شدن اوضاع ماجراي اخير را فتنه اي عميق خواند که هر چند به غبارآلودگي فضا در مقطعي انجاميد اما موجب زنده تر شدن انقلاب و شفاف شدن مواضع ارزشي نظام در داخل و خارج و محکم شدن پايه هاي نظام شد.
فرمانده کل سپاه تصريح کرد: آنچه بايد بدانيم اين است که پرچمي که مقام معظم رهبري از حدود 15 سال پيش برافراشتند پرچم مبارزه با فقر، تبعيض و بي عدالتي بود و اين مطالبه اي است که در مردم ايجاد شده و رأي بالاي مردم تأکيد بر اين مطالبات بود. نگاه مبتني بر خواست غربي ها قطعاً پاسخ نخواهد داد.

وي دهه چهارم انقلاب را به فرموده مقام معظم رهبري دهه پيشرفت و عدالت ناميد و تأکيد کرد اين اتفاق ما را وارد مرحله جديدي از انقلاب و مبارزات سياسي کرد و بايد همه ابعاد آن را به خوبي درک کنيم.