دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر حافظه جناب اولیایی

دنیای فوتبال؛ کاش مدیران ما آرشیوی از صحبتهای خود را داشته باشند تا در هنگام مصاحبه های خود حرفها ی متناقض با گفت و گوهای قبلی خود نزنند.

کاظم اولیایی مدیر باشگاه پاس همدان با ایسنا مصاحبه می کند و از انتقاد سیما به سازمان ورزش و فدراسیون ایراد می گیرد.

مديرعامل سابق باشگاه استقلال تهران گفت: در حال حاضر ما نياز داريم كه به تيم جوانان و اميدمان براي 4 سال آينده نگاه جدي‌تري داشته باشيم و براي آنها برنامه‌ريزي كنيم، شايد اين مساله و مواردي از اين دست بحث روز و مفيد فوتبال كشور باشد اما متاسفانه مي‌بينيم كه در برنامه‌هاي فعلي تلويزيون داغ مردم را براي نرفتن به جام جهاني تازه مي‌كنند و به نوعي از وقت تلويزيون كه براي مردم است و از بيت‌المال ارتزاق مي‌كند چنين استفاده نادرستي صورت مي‌گيرد.

حالا به گفته های او تاریخ 2 اردیبهشت ماه در ششمین همایش فوتبال و رسانه در همدان دقت کنید:

اولیایی: عرب ها فوتبال ما را به تمسخر می گیرند

سید کاظم اولیایی مدیرعامل باشگاه پاس همدان در ادامه این برنامه عنوان داشت : من یکی از اصلی ترین مدیران منتقد فوتبال ایران هستم. من 10 روز پیش یک نامه 10 صفحه ای را به علی آبادی رییس سازمان تربیت بدنی و علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ارایه کردم و در این نامه وامصیبتای فوتبال ایران را به آنها اعلام داشتم.

وی افزود: باید پذیرفت که فوتبال ما امروز در شرایط بسیار نامناسبی به سر برده و مقصران اصلی آن هم خودمان هستیم. غرور فوتبال ما امروز در آسیا شکسته شده، عرب ها در داخل ایران باشگاه های ما را با وقاهت هر چه تمام تر از لیگ قهرمانان اوت کرده و می روند. آنها امروز فوتبال ما را به تمسخر گرفته و این یک ننگ بزرگ است ..

اولیایی عمده ترین علل به وجود آمدن این وضعیت نامناسب فوتبال را نقل و انتقالات اشتباه، جعل سازی و ساختار غلط فوتبال عنوان کرد و گفت: متاسفانه ما علیرغم تدوین اساسنامه کمیته انتقالات بازیکنان هنوز نتوانسته ایم این کمیته را راه اندازی کنیم و این خود یکی از بزرگترین معضلات فوتبال ماست که باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام شود.

حالا چرا آقای اولیایی از انتقاد صدا و سیما ناراحت است خودتان براحتی می توانید تشخیص دهید .او به احتمال فراوان از انتقاد سردار آجرلو نسبت به سازمان ناراحت است برنامه ای که قسمت سومش پخش نشد.

کاش مدیران ما سن بازنشتگی داشتند.