دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر یک مسئول:در تاخیرات پروازی از مسافران پذیرایی شود

سرپرست معاونت هوانوردي و امور بين‌الملل سازمان هواپيمايي كشوري اعلام كرد: طرح منطقه‌اي كردن پروازها در حال مطالعه و بررسي است و احتمالا طي يكي – دو ماه آينده براي اجراي آزمايشي به شركت‌هاي هواپيمايي اعلام خواهد شد.

جمشيد جهرمي ـ در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: به منظور كاهش تاخيرات به دنبال اين هستيم كه پروازها را منطقه‌اي كنيم كه پرواز در مسيرهاي طولاني بين چند شركت هواپيمايي تقسيم شود و چند هواپيماي مشخص مسيرهاي مختلف را پوشش دهند؛ اين برنامه‌ريزي در حال انجام است و ممكن است طي يكي دو ماه آينده عملياتي شود.

وي افزود: اگر اين طرح از نظر بازرگاني، اقتصادي و … مقرون به صرفه باشد به صورت آزمايشي اجرا مي‌گردد و در صورت موفقيت و رضايت عملياتي خواهد شد.

جهرمي درباره افزايش تاخيرات پروازي طي مدت اخير در پروازهاي داخلي و خارجي و عدم سرويس دهي به مسافران در اين تاخيرات، تصريح كرد: سرپرست معاونت هوانوردي و امور بين‌الملل سازمان هواپيمايي كشور درباره ميزان پايبندي شركت‌هاي هواپيمايي به حقوق مسافران، اظهار كرد: بازرسان اين سازمان مرتب پروازهاي خارجي، داخلي و حج را در فرودگاه‌هاي مختلف كشور كنترل مي‌كنند و در صورت نقصان تذكر و پيگيري لازم را دارند كه وضعيت مسافران در شرايط تاخير مطلوب باشد.

وي تصريح كرد: مسافران در صورت عدم سرويس‌دهي شركت‌ها هنگام تاخير از طريق سامانه 1870 به سازمان گزارش دهند تا در دفتر بازرسي و نظارت پيگيري شود.

انتهاي پيام