دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر احتمال تعطیلی سازمانها در روز سه شنبه

مدیر کل محیط زیست استان تهران از تشکیل کمیته شرایط اضطراری آلودگی هوا خبر داد و گفت: این کمیته عصر امروز دوشنبه در معاونت عمرانی استانداری تهران تشکیل می شود و تعطیلی سازمانها در آن مطرح و بررسی خواهد شد.

محمد باقر صدوق در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: در این جلسه درباره تعطیلی سازمانها و اداره ها در روز سه شنبه نیز تصمیم گیری می کنیم.

مدیرکل کنترل کیفیت هوای تهران عنوان کرده بود که افزایش میزان آلاینده ها و گرد و غبار در تهران، استانهای غربی، جنوب غرب کشور و مناطق شمالی کشور ادامه دارد و هم اکنون اوضاع به حالت بحرانی رسیده و در این مناطق حالت فوق العاده اعلام شده است.

مدیر کل محیط زیست استان تهران در پاسخ به این سئوال که برای بهبود شرایط موجود چه راه حلی را باید دنبال کرد، تصریح کرد: هیچ راه حلی برای شرایط پیش آمده وجود ندارد و حتی ممکن است وضعیت از این نیز بدتر شود.

صدوق افزود: این مشکل برای امروز یا سال گذشته یا دوسال پیش نیست، این مشکل را عراقیها با خشک کردن تالاب هایشان و زهکشی بر روی آن ایجاد کرده اند که در واقع باعث ایجاد رسوبات شدیدی شده که به دنبال وزش باد به سمت کشور ما روانه شده اند.