دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر اوج کینه ته‌وز : با گل به صورت فرگوسن مشت مي‌زنم!

بازيكن آرژانتيني فصل گذشته تيم فوتبال منچستريونايتد همچنان به انتقاد از سرمربي سابق خود ادامه مي دهد.

به گزارش فارس و به نقل از روزنامه ميرر، پس از اينكه كارلوس ته‌وز در مصاحبه هاي اخير خود به شدت به سرآلكس فرگوسن تاخت و عنوان كرد كينه اين مربي را به دل دارد، به تازگي حرف هاي تندتري عليه مربي دو سال اخيرش بر زبان راند.

وي گفت: به تيمي مي روم كه مقابل منچستريونايتد بازي و گلزني كنم تا از اين طريق صورت فرگوسن مشت بزنم.

اين بازيكن آرژانتيني كه با تيم منچسترسيتي به توافق رسيده، عنوان كرد: فرگوسن خيلي خوش خيال است. او هنوز فكر مي كند من در فصل آينده به يونايتد برمي گردم و برايش بازي مي كنم.

ته‌وز ادامه داد: من هدفم را مي دانم و بر اين اساس حركت مي‌كنم. فرگوسن در تمام دوراني كه بازيكنش بودم، به من احترام نگذاشت. اين قضيه فقط مربوط به زماني كه برباتف وارد منچستريونايتد شد، نمي شود. حتي قبل از آن هم مورد كم توجهي و بي مهري قرار گرفتم.

اين مهاجم افزود: آنچه الان مي خواهم اين است كه ابتدا تيمي را برگزينم كه قابليت بالاي داشته باشد. تيمي كه بتواند مقابل منچستريونايتد به گل برسد. مطمئن باشيد در اين صورت حتما به يونايتد گل مي زنم. در اين حالت چون هواداران منچستر را دوست دارم، وقتي گل بزنم شادي نمي كنم اما با گلي كه خواهم زد، ‌به صورت فرگوسن خواهم كوبيد. من يكي از كارهاي بزرگ فوتبالم را مقابل فرگوسن انجام خواهم داد.

ته وز كه بازيكن تحت قرارداد تيم كورينتيانس برزيل است، در مدت دو سال گذشته براي منچستريونايتد به عنوان بازيكن قرضي بازي كرد. او وقتي به قول خودش مورد بي مهري واقع شد ترجيح داد از منچستريونايتد جدا شده و راه تيمي ديگر را در پيش بگيرد.