دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر باشگاه سپاهان: واعظ‌آشتياني حق اظهارنظر در مورد قلعه‌نويي را ندارد

باشگاه سپاهان اصفهان در بيانيه‌اي نسبت به مصاحبه‌ها و موضع‌گيري‌هاي مديرعامل استقلال تهران عليه سرمربي سپاهان هشدار داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين بيانيه آمده است: “مصاحبه هاي مكرر و موضع‌گيري‌هاي صريح و يا تلويحي مديرعامل باشگاه استقلال تهران عليه امير قلعه‌نويي درحالي كه ديگر مسئوليتي در اين تيم تهراني ندارد، موضوعي است كه تا مدت‌ها سعي كرديم در مقابل آن سكوت كرده تا به نوعي اين حملات گاه و بيگاه از طرف آغاز كننده آن خاتمه پيدا كند، اما هر روز كه مي‌گذرد اظهار نظر جديدي را از سوي آقاي واعظ آشتياني عليه سرمربي تيم فوتبال سپاهان شاهديم و ظاهراً ايشان قصد خاتمه به موضع‌گيري‌ها و حملات غيرمنصفانه خود را ندارد.

اين مسئله‌اي است كه ديگر تحمل آن از سوي ما سخت شده و حمايت قاطع از امير قلعه‌نويي برابر اين موضع‌گيري‌ها حتي در شرايطي كه سرمربي تيم‌مان سكوت مي‌كند را وظيفه خود مي دانيم.

به مدير عامل باشگاه استقلال تهران كه ظاهراً با مصاحبه‌هاي بي‌حد و حصرش عليه امير قلعه‌نويي برهم زدن تمركز و آرامش سرمربي تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان را هدف قرار داده متذكر مي‌شويم كه حق اين‌گونه اظهارنظرها و موضع‌گيري‌ها در مورد سرمربي تيم فوتبال سپاهان را نداريد و بهتر در آستانه آغاز رقابت‌هاي پيش رو در فصل جديد توجه خود را به تيم متبوع‌تان معطوف نمائيد.

بديهي است در صورت تكرار موضع‌گيري و مصاحبه‌هاي آقاي واعظ آشتياني عليه سرمربي تيم فوتبال سپاهان به تذكر و هشدار اكتفا نخواهيم كرد و در آن هنگام پاسخمان محكم و كوبنده خواهد بود. ”

طبق قرعه‌كشي كه روز گذشته از سوي سازمان ليگ برتر براي مسابقات فصل نهم ليگ برتر فوتبال ايران انجام شد، تيم‌هاي فوتبال استقلال و سپاهان اصفهان در ديداري بسيار حساس در هفته اول مسابقات در تاريخ جمعه شانزدهم مردادماه سال جاري به مصاف هم مي‌روند.

قلعه‌نويي در پايان فصل گذشته در حالي كه زمزمه‌هاي تمديد قراردادش با استقلال براي فصل نهم به گوش مي‌رسيد، با واعظ اشتياني مدير عامل اين تيم به مشكل خورد و تهران را به مقصد اصفهان ترك كرد.