دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر دولت و قوه‌قضاییه بازداشت‌هاي بي‌گناه را آزاد کنند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با اعلام به تعویق افتادن دیدارها و پیگیری های این کمیسیون درباره حوادث اخیر، خواستار آن شد که قوه مجریه وقوه قضائیه هرچه سریعتر زمینه آزادی کسانی را که بی گناه بوده وهم اکنون در بازداشت بسر می برند را فراهم نمایند .

حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر، به برنامه دیدار هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با برخی مقامات و افراد همچون آیت الله هاشمی شاهرودی ، آیت الله مهدوی کنی، آیت الله یزدی و محمود احمدی نژاد اشاره کرد و اظهار داشت : متاسفانه بدلیل فرارسیدن هفته آخرکاری مجلس شورای اسلامی و شروع تعطیلات تابستانی نمایندگان به علاوه ماموریت برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی این دیدارها به تعویق افتاده است.

وی با تاکید براینکه هم اکنون مسئله انتخابات خاتمه یافته و دوره عمل به شعارها وخدمت رسانی به مردم شروع شده است ، گفت: طبیعتا بایستی دولت دهم با چتری باز از مهرورزی وخدمت رسانی به مردم همه آحاد جامعه را تحت پوشش خود قرار دهد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی به کسانی که در جریانات بعداز انتخابات بازداشت شدند اشاره کرد وافزود: قوه مجریه وقوه قضائیه باید از این فرصت استفاده کرده و هرچه سریعتر زمینه آزادی کسانی را که بی گناه بوده وهم اکنون در بازداشت بسر می برند را فراهم نماید تا خانواده هایشان هم از نگرانی درآیند.

وی با بیان اینکه قطعا دولت هم از آنچه که پیش آمده ناراحت است، یادآورشد: دولت دهم باید سعی نماید که شرایط کنونی را به شرایط قبل از انتخابات برگرداند.

سبحانی نیا با اشاره به اینکه 40 میلیون مردمی که پای صندوقهای رای حاضر شدند ، همگی به انقلاب ، استقلال و توسعه همه جانبه کشورعلاقه مند بودند، تصریح کرد: بنابراین دولت باید با توانی بیش از گذشته نسبت به خدمت رسانی به 40 میلیون نفر وکل ملت ایران به انجام وظیفه بپردازد.