دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر رويارويي تیم قلعه‌نويي با استقلال در ورزشگاه خالي

ديدار دو تيم استقلال و سپاهان در هفته اول ليگ برتر نهم بدون حضور تماشاگران برگزار مي‌شود.

به گزارش فارس، استقلال روز 16 مرداد در نخستين ديدار ليگ برتر نهم ميزبان سپاهان است، تيمي كه سرمربي فصل قبل آبي پوشان تهراني آن را هدايت مي‌كند.‌‌

حساسيت اين ديدار بسيار زياد است؛ اما استقلال در اين مسابقه از حمايت تماشاگرانش محروم است و بايد در ورزشگاه خالي از تماشاگر آزادي به مصاف سپاهان برود.

يكي از مسئولان باشگاه استقلال با تاييد اين خبر گفت: فصل گذشته پس از ديدار با سايپا و اتفاق هايي كه در آن مسابقه رخ داد كميته انضباطي دو راه پيش روي باشگاه گذاشت. اول بازي در استان همجوار با حضور تماشاگر و دوم برگزاري مسابقه در ورزشگاه آزادي بدون تماشاگر كه راه دوم را انتخاب كرديم.

وي افزود: به دليل اين كه ديدار آخر ما در ليگ برتر هشتم در مشهد برگزار شد در ديدار اول ليگ نهم برابر سپاهان از داشتن تماشاگر محروم هستيم.

كميته انضباطي پس از ديدار استقلال و سايپا به دليل ناسزا گويي تماشاگران منتسب به استقلال عليه مايلي كهن اين حكم را صادر كرد: در خصوص فحاشي تماشاگران منتسب به تيم استقلال نسبت به داوران، مسئولان فدراسيون و سرمربي تيم مقابل، منطبق با ماده 71 آئين نامه انضباطي، باشگاه استقلال به برگزاري يك مسابقه به عنوان ميزبان در استان همجوار با نظر سازمان ليگ برتر با حضور هواداران و قيد عدم حضور ليدرها و پرداخت مبلغ بيست ميليون ريال محكوم شده است.