دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر شفق: از پشت به من خنجر زده شد

مديرعامل سابق باشگاه ابومسلم گفت: با تنش، ابومسلم به جايي نخواهد رسيد.

به گزارش ايسنا، ناصر شفق يك‌شنبه شب در مراسم معارفه اعضاي جديد هيات مدير باشگاه ابومسلم افزود: آقايان بني‌اسد و عباسي از من براي كمك به ابومسلم دعوت كردند و من به دليل مسووليتي كه در باشگاه تراكتورسازي تبريز دارم نمي‌توانم مسووليت اجرايي ابومسلم را قبول كنم به همين دليل قرار بود به عنوان هوادار و به عنوان عضو غيرموظف هيات امناء به ابومسلم بيايم.

وي ادامه داد: ابومسلم پتانسيل بسيار بالايي دارد، زماني كه مديرعامل باشگاه بودم برنامه 3 ساله‌اي براي قهرماني داشتم كه در سال اول و دوم برنامه محقق شد اما سال سوم مجبور شدم از تيم بروم که پس از رفتنم تيم دچار تنش شد و فصل گذشته هم شانس آورد كه سقوط نكرد.

وي خاطرنشان كرد: از پتانسيل‌ها و امكانات باشگاه و استان خراسان به درستي استفاده نمي‌شود، تيم را بايد با خرد و عقلانيت راهبري كرد تا بستر مناسب براي ايجاد يك تيم قدرتمند ايجاد شود.

شفق با اشاره به ملاقاتش با بني‌اسد، رييس هيات مديره ابومسلم يادآور شد: آقايان گفتند اكنون اگر همت نكنيم تيم دچار مشكل خواهد شد و سقوط مي‌كند و به همين دليل اعلام كردم كه حاضرم به ابومسلم كمك كنم و پيشنهادم هم اين بود كه با استفاده از همه سلايق و با خرد جمعي، همديگر را تحمل و تيم را اداره كنيم تا دل هواداران بيش از اين نشكند و به همين خاطر عليرغم گرفتاري زيادم در باشگاه تراكتورسازي حاضر شدم كمك كنم.

وي افزود: با حضور عباسي، بني اسد، شهبازي و علوي جلسه‌اي را برگزار كرديم كه نتيجه آن توافق‌نامه‌اي در 6 بند بود بر اين اساس كه من به باشگاه باز گردم و حمايت مديران استاني و هواداران هم جلب شود و با كنار گذاشتن اختلافات، رفتار همه بر اساس قدرت طلبي و رياست طلبي نباشد تا باشگاه را سامان دهيم.

وي ادامه داد: در آن جلسه هيات مديره جديد هم انتخاب شد و مقرر شد مديرعامل هم از بين اعضا انتخاب شود و از كساني كه مي‌خواستند مديرعامل شوند خواستيم برنامه بدهند كه علوي براي اين كار برنامه داد.

وي در خصوص تغيير سرمربي تيم تصريح كرد: تصميم گرفته شد كه تعيين سرمربي بر عهده مديرعامل جديد باشد و طبق جو جلسه امكان ابقاي پورمهدي، سرمربي تيم بيشتر از امكان بركناري‌‎اش به نظر مي‎رسيد زيرا كه زمان بسيار كم است و بايد تمرينات تيم پيگيري شود.

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز عملكرد ابومسلم در فصل نقل و انتقالات را ضعيف دانست و تاكيد كرد: رفتن اولروم، گردان و بائو خسارت زيادي براي ابومسلم به همراه دارد و بايد به فكر جبران آن بود.

وي خاطرنشان كرد: آمده بودم كه كمك كنم تا تيم بدون تنش و حاشيه در ليگ بازي كند اما اكنون بعد از اين بد قولي‌ها به دوستان توصيه مي‌كنم كه بدون تنش و موضع‌گيري سعي كنند به تيم كمك كنند زيرا كه آن‌ها به دنبال عزت تيم هستند نه رياست طلبي و از آن‌ها خواهش مي‌كنم كه بمانند و كمك كنند حتي اگر كمك آن‌ها را نپذيرند.

وي افزود: پيشنهاد من به مسوولان استان اين است كه باشگاه را تبديل به سهامي عام كنند تا اينچنين دچار تغييرات جدي در راس مديريتش نشود، اين برنامه من زمان مديريتم در ابومسلم بود، اما آن زمان آن قدر فشار آوردند كه جانم را برداشتم و فرار كردم.

وي ادامه داد: مي‌شود تيم را در ليگ برتر نگه داشت به شرطي كه خرد جمعي را بپذيرند و علاقه‌مندان تيم به نصايح گوش كنند.

ناصر شفق با بيان اينكه زماني كه در ابومسلم بودم از پشت به من خنجر زده شد، تاكيد كرد: آن زمان تيم به خوبي اداره مي‌شد و هيچ كس نمي‌فهميد كه با چه مشقت و سختي هزينه‌ها را تامين مي‌كردم، اما فضايي برايم درست كردند كه ديگر نتوانستم ادامه دهم و در اين مدت هم که از تيم رفتم هرگز دنبال اين نبودم كه برگردم بلکه به دنبال گرفتن حق قانوني‌ام بودم.

وي افزود: هرگز به دنبال مشكل تراشي براي ابومسلم نبوده‌ام كه اگر اينطور بود مي‌توانستم بارها به مراجع قانوني شكايت كنم تا مشكلاتي براي آن به وجود بيايد اما گذاشتم آن‌هايي كه بودند باشند و كارشان را ادامه دهند.

وي ادامه داد: اكنون هم اتفاقي نيافتاده است، من كه نخواستم برگردم آقايان گفتند بيا به ما كمك كن و مسووليت بگير، هنوز هم انتخابي انجام نشده است.

شفق در پاسخ به اعتراض يكي از هواداران تيم در خصوص واگذاري ابومسلم به بني‌اسد، رييس فعلي هيات مديره باشگاه تاكيد كرد: در مورد اينكه اشتباه كردم تيم را به بني‌اسد دادم بايد بگويم كه ناچار بودم اينكار را انجام دهم، هر كس ديگري هم اگر مي‌آمد آماده بودم تيم را به او بدهم تا من ديگر نباشم.

وي افزود: تا زماني كه من بود تيم مشكلي نداشت، سابقه كارم نشان دهنده اين موضوع است.

وي ادامه داد: در زمان من بهترين بازيكنان جذب شدند و تيم نتيجه خوبي مي‌گرفت اما اگر الان توانايي انجام كار وجود ندارد آن بحث ديگري است، اما ما بايد تحمل سليقه مخالف را داشته باشيم و اختلافات را كنار بگذاريم تا ابومسلم نتيجه بگيرد.

عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال با اشاره به بحث انتخاب مجتبي علوي به عنوان مديرعامل باشگاه ابومسلم گفت: علوي را من پيشنهاد ندادم اين پيشنهاد خود بني اسد بود که از طرف عباسي به من منتقل شد و من گفتم كه هر كسي را كه هيات مديره انتخاب كند من با او موافق خواهم بود. اين انتخاب را خود آقايان انجام دادند و من هيچ شرطي براي آن‌ها نگذاشته‌ام.

شفق در ادامه در جواب يكي از هواداران كه بني اسد را دست نشانده شفق خواند تاكيد كرد: اگر بني اسد منصوب من بود كه اينقدر مشكل نداشتيم، هم اكنون هم بايد بدنبال اتحاد بود، شما هواداران راست مي‌گوييد اما هر راستي را نبايد دنبال كرد.

وي افزود: متاسفانه از باشگاه ابومسلم اطلاعات غلطي به بيرون داده مي‌شود كه به همين دليل عليرغم عشقي كه به ابومسلم داشتم از آن فرار كردم.

وي ادامه داد: هرگز نمي‌خواستم چنين بلايي بر سر ابومسلم بيايد، منافع من در سربلندي ابومسلم است، ابومسلم سقوط كرده چه افتخاري براي من خواهد داشت، اكنون هم مي‌گويم به تيم كمك خواهم كرد اما من به دعوت آمده‌ام و از من مي‌پرسيد كه چرا ميزبان نيامده است، اين را از بني اسد بپرسيد كه امضا كرده است اين جلسه برگزار شود.