دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر شکايت ابومسلم از شفق، عباسي، علوي و يک روزنامه

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: جلسه‌ي معارفه روز يك‌شنبه را به رسميت نمي‌شناسيم و اين جلسه قانوني نبود.

حسين قاسمي در گفت‌وگو با ايسنا، افزود: آقايان شفق، عباسي و علوي را به رسميت نمي‌شناسيم و جلسه‌اي که برگزار كردند قانوني نبود و به همين دليل در اين جلسه شركت نكردم.

وي ادامه داد: اين آقايان هيچ سمتي در باشگاه ندارند و هيچ سهمي هم از سهام باشگاه در اختيار آن‌ها نيست و نمي‌توانند در مورد باشگاه تصميم‌گيري كنند.

وي با بيان اينكه به تمام تعهداتم در قبال ابومسلم عمل كرده‌ام، گفت: طبق قرارداد واگذاري 33 درصد سهام باشگاه به من، بايد يك ميليارد و 300 ميليون تومان هزينه مي‌كردم تا اين سهام به من واگذار مي‌شد در حالي كه تاكنون بيشتر از آن چيزي كه تعهد كرده بودم در باشگاه هزينه كردم و اين سهام به صورت قطعي به من انتقال داده شده است.

وي درخصوص توافق‌نامه بني اسد و شفق تصريح كرد: بني‌اسد اشتباه کرده است، او مالك 20 درصد سهام باشگاه است و نمي‌تواند چنين توافق‌نامه‌اي را امضا كند زيرا كه امضاي اين توافق‎نامه نياز به در اختيار داشتن مالكيتي بيشتر از 50 درصد دارد كه به همين دليل اين توافق‌نامه هم قانوني نخواهد بود و اين درحالي است كه خود بني‌اسد هم در جلسه يك‌شنبه شب حضور نداشته است.

قاسمي با بيان اينكه از ناصر شفق، ‌عباسي و علوي شكايت خواهم كرد، تاكيد كرد: شكايت خود را تحت عنوان جعل آرم باشگاه به دادسرا خواهم برد ضمن اينكه از يك روزنامه ورزشي هم به دليل يكي از مطالبش شكايت كرده‌ام.

مديرعامل باشگاه ابومسلم درخصوص مطالبات ناصر شفق از باشگاه ابومسلم نيز به گفت: به شفق گفته‌ايم كه بيايد و طلبش را از ما بگيرد و اگر از اين كارهايش دست بردارد طلبش را به او خواهيم داد، اما اگر به همين روند ادامه دهد به طلبش نخواهد رسيد.

قاسمي در پاسخ به درخواست علوي مبني بر انجام مناظره با وي گفت: اين فرد چه كاره است كه من بخواهم با او مناظره كنم؟ من اصلا او را قبول ندارم كه با او مناظره كنم.