دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر طلبم را به پرسپوليسي‌ها بخشيدم

مربي تيم فوتبال استيل‌آذين تهران گفت: به خاطر استيلي طلبم را به پرسپوليسي‌ها بخشيدم.

عليرضا مرزبان در گفت‌‌وگو با فارس اظهار داشت: دوست ندارم درباره پرسپوليس حرفي بزنم چون تمام فكر خود را به استيل‌آذين معطوف كردم. همينقدر مي گويم كه به خاطر استيلي طلبم را به باشگاه پرسپوليس بخشيدم.

مربي تيم دي استرادا در اسلواكي در خصوص حضورش در استيل‌آذين گفت: به خاطر استيلي به اين تيم آمدم تا حرف‌‌هاي زيادي را بزنم و تيمي را مهيا كنم كه بتواند در ليگ برتر پديده شود. اميدوارم بتوانم به هدف خود برسم.

مربي بدنساز سابق پرسپوليس ادامه داد: باشگاه دي استرادا با حضور من در تهران مخالف بود؛ اما با رايزني‌هاي مسئولان باشگاه مجوز مربيگري در ايران را گرفتم.

مرزبان خاطرنشان كرد:‌ روانشناس و متخصص تغذيه بسيار خوبي را به استيل‌آذين آورديم تا براي اولين بار كاري را در فوتبال انجام دهيم كه براي همه جالب باشد و يك كار حرفه‌اي و بين‌المللي نام بگيرد. مطمئن باشيد حريف آساني براي هيچ تيمي نخواهيم بود.

مرزبان با بيان اين مطلب كه استيل‌آذين راه سختي در پيش دارد، تصريح كرد: استيلي مطمئنا برنامه‌هاي ويژه‌اي براي ليگ نهم دارد تا بتواند به هدف‌هاي بزرگ خود برسد. در ليگ برتر ثابت مي‌كنيم كه كادر فني استيل‌آذين در چه سطحي است.