دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قتل زن محجبه باردار در برابر قاضی آلمانی

مجتبی جودکی هم وطن مقیم آلمان در پیامی آورده است:

با سلام
من در شهر درسدن در آلمان زندگی میکنم. چهار روز پیش در این شهر اتفاقی افتاد که قلب هر انسانی را بدرد میآورد ولی متاسفانه این خبر بصورت صحیح و آنطور که شایسته بود منعکس نشده است.

خانم مسلمان 32 ساله آبستنی که به علت با حجاب بودن مورد توهین جوان بی ادبی قرار گرفته بود و به همراه همسر و پسر خردسالش برای شکایت در دادگاه حاضر شده بود مورد حمله متهم قرار گرفت ودر جلوی چشم فرزند خردسالش و همسرش و قاضی و دیگر کارکنان دادگاه به طرز فجیعی با چاقو به قتل رسید.

متاسانه همسر وی نیز که به دفاع از او برخاسته بود به اشتباه مورد شلیک پلیس قرار میگیرد و اکنون در شرایطی بحرانی در بیمارستان است. بچه خردسالشان که شاهد این ماجرای فجیع بوده برای معالجه تحت نظر روانشناس می باشد.

این خانواده مسلمان اهل مصر هستند و برای انجام تز دکتری خود با آلمان آمده بودند و تنها گناهشان با روسری بودن این خواهر مسلمان بوده. در اینجا از مراجع عظام و مردم مسلمان غیور می خواهم در مقابل چنین جنایت ننگ آوری که لکه ننگ آن تا ابد بر پیشانی اروپا و غرب و شرق خواهد ماند ساکت نمانند.اصل خبر:در آلمان زني به قتل رسيد كه جرم او تنها حجاب او بود.”مروه الشربيني” 33 ساله تبعه مصر و صاحب يك فرزند 3 ساله در هفته گذشته به دست يك تبعه آلماني در شهر “درسدن” آلمان به قتل رسيد.اين حادثه را “آليكس “28 ساله رقم زد ودر مقابل چشمان مردم در يك پارك ضمن مجروح كردن شوهر اين زن، با چاقو به جان مروه افتاد و او را به قتل رساند.روزنامه “الاخبار ” كه اين خبر را ارسال كرده مي افزايد: تنها گناه اين هموطن حجاب او بود و او كه نتوانست متلك هاي اين جوان نژادپرست جاني را تحمل كند با او درگير شد.سفارت مصر در آلمان و سفارت آلمان در مصر پي گير اين حادثه هستند.مروه را رسانه هاي مصر “شهيد حجاب” خوانده اند و امروز جسد او به قاهره رسيد و قرار است تشييع جنازه باشكوهي براي او برگزار شود.