دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر معارفه‌اي كه بدون معارفه به پايان رسيد!

مراسم معارفه مديرعامل جديد باشگاه ابومسلم يك‌شنبه شب با حواشي زياد و بدون انجام هيچ گونه معارفه‌اي برگزار شد.

به گزارش ايسنا، يك‌شنبه شب جلسه‌اي تحت عنوان مراسم معارفه مديرعامل، هيات مديره و سرمربي جديد ابومسلم با حضور ناصر شفق برگزار شد كه اين جلسه پر حاشيه بدون هيچ گونه معارفه‌اي به اتمام رسيد.

حسين قاسمي، مديرعامل و مصطفي بني‌اسد رييس هيات مديره باشگاه ابومسلم که مخالف برگزاري اين جلسه و تغيير در باشگاه هستند، در اين مراسم غايب بودند.

با اينكه گفته مي‌شد از مسوولان تربيت بدني استان خراسان رضوي براي حضور در اين جلسه دعوت شده است اما هيچ كدام از آن‎ها در اين جلسه حاضر نبودند.

درحالي كه كارت دعوت اين مراسم توسط روابط عمومي باشگاه ابومسلم صادر شده بود اما، اثري از هيچ كدام از كارمندان باشگاه و همچنين بازيكنان و كادر فني آن در مراسم نبود.

تعدادي از ليدرهاي هواداران باشگاه با حضور خود در اين جلسه باعث به وجود آمدن جو سنگيني در آن شده بودند به نحوي كه با توجه به شايعات منتشر شده قبل از جلسه گويا همه منتظر انجام حركتي از سوي آن‌ها بودند. تلفن چند تن از ليدرهاي هواداران مدام زنگ مي‌خورد و به واسطه آن‌ها اخبار جلسه به بيرون گزارش داده مي‌شد.

در حين برگزاري اين جلسه بيانيه بدون امضايي با عنوان بيانيه جمعي از فعالان رسانه‌اي استان خراسان رضوي درباره عدم كفايت مديران فعلي ابومسلم در بين خبرنگاران پخش شد كه با اعتراض چند تن از آن‌ها از خواندن اين بيانيه در جلسه خودداري شد.

پس از اتمام صحبت‌هاي ناصر شفق يكي از ليدرها كه خود را نماينده آن‌ها معرفي كرد با اعتراض نسبت به عملكرد ناصر شفق در باشگاه ابومسلم گفت: ما با مديريت شفق دوران خوشي داشتيم اما پس از واگذاري تيم توسط وي هر 4 روز يكبار حرف از بازگشت خود را به ميان مي‌آورد كه اين باعث عذاب ما مي‌شد.

وي خطاب به شفق افزود: بايد به پولت مي‌رسيدي اما از چه راهي، در دو سال گذشته مدام به دنبال قيچي كردن تيم بودي.

وي تاكيد كرد: شما هيات مديره جديد و مديرعامل و مربي جديد براي تيم انتخاب كرده‌ايد اما من از طرف هواداران اعلام مي‌کنم كه با اين كار موافق نيستيم و اين انتخاب جديد مورد تاييد ما نيست، ما اجازه نخواهيم داد كه شما اينكار را انجام دهيد و از حسين قاسمي مديرعامل فعلي حمايت خواهيم كرد.

اين نماينده ليدرها مدعي شد: 2 سال است كه با ايادي دست نشانده خود ابومسلم را ذليل و بي‌شخصيت كرده‌ايد و ما امشب آمده‌ايم كه اعتراض و كودتا كنيم؛ اين راه رسيدن به پول نيست، اگر طلبي داريد قانوني پيگيري كنيد.

وي افزود: مشكل اصلي ما بني‌اسد است و ما اجازه فعاليت به گروه جديد را نخواهيم داد.

پس از صحبت‌هاي اين هوادار تيم ابومسلم، تمامي هواداران حاضر در جلسه شروع به ترك جلسه کردند كه در اين هنگام با يكي از خبرنگاران هم درگيري فيزيكي پيدا كردند اما پس از صحبت‌هاي محمد عباسي که قرار بود در اين مراسم به عنوان يکي از اعضاي هيات مديره ابومسلم معرفي شد، به جلسه بازگشتند اما باز هم مجادلات و بحث آن‌ها با ناصر شفق و مجتبي علوي تا انتهاي جلسه ادامه پيدا كرد.