دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر هشدار باشگاه سپاهان به واعظی آشتیانی

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه ای نسبت به مصاحبه ها و موضع گیری های مدیر عامل باشگاه استقلال تهران علیه امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال سپاهان به واعظ آشتیانی هشدار داد…

به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است : مصاحبه های مکرر و و موضع گیری های صریح و یا تلویحی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران علیه امیر قلعه نوعی در حالی که آقای قلعه نوعی دیگر مسئولیتی را در این تیم تهرانی ندارند موضوعی است که تا مدت ها سعی نمودیم در مقابل آن سکوت نمائیم تا به نوعی این حملات گاه و بیگاه از طرف آغاز کننده آن خاتمه یابد. اما هر روز که می گذرد اظهار نظر جدیدی را از سوی آقای واعظ آشتیانی علیه سرمربی تیم فوتبال سپاهان شاهدیم و ظاهرا ایشان قصد خاتمه به موضع گیری ها و حملات غیر منصفانه خود را ندارد. این مسئله ایست که دیگر تحمل آن از سوی ما سخت شده و حمایت قاطع از امیر قلعه نوعی را در برابر این موضع گیری ها حتی در شرایطی که سرمربی تیم مان در برابر این موضع گیری های ناروا سکوت می نماید را وظیفه خود می دانیم .

به مدیر عامل باشگاه استقلال تهران که ظاهرا با مصاحبه های بی حد و حصرش علیه امیر قلعه نوعی برهم زدن تمرکز و آرامش سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان را هدف قرار داده متذکر می شویم که حق اینگونه اظهارنظر ها موضع گیری ها در مورد سرمربی تیم فوتبال سپاهان را ندارید و بهتر در آستانه آغاز رقابت های پیش رو در فصل جدید توجه خود را به تیم متبوع تان معطوف نمائید .

بر این اساس در صورت تکرار موضع گیری و مصاحبه های آقای واعظ آشتیانی علیه سرمربی تیم فوتبال سپاهان به تذکر و هشدار اکتفا نخواهیم کرد و پاسخ مان محکم و قاطع خواهد بود.