دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پورحيدري: 70 درصد تيم بسته شده است

مدير فني باشگاه پاس همدان گفت: هفتاد درصد تيم جديد پاس همدان بسته شده و پس از تورنمنت اردبيل با انتخاب ساير نفرات، سرمربي تيم هم در فصل آتي مشخص مي‌شود.

منصور پورحيدري در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت شكل‌گيري كادر بازيكنان و سرمربي جديد تيم فوتبال پاس همدان براي فصل آتي، اظهار كرد: خوشبختانه طبق برنامه‌ريزي كه داشتيم، كارها به خوبي پيش رفت و تا اين لحظه حدود 70 تا 75درصد كادر بازيكنان تيم به خوبي بسته شده است و بازيكنان مدتهاست كه به طور مستقيم زير نظر عليرضا منصوريان، پورمسلمي و طلايي تمرينات آماده‌سازي را پشت سر مي‌گذارند.

وي همچنين از شركت تيم پاس در تورنمنت چهارجانبه سرداران شهيد اردبيل خبر داد و گفت: براي درصد باقي‌مانده از كادر بازيكنان، مذاكرات را از پيش داشتيم و روند آن طي روزهاي آتي ادامه خواهد داشت؛ اما بنا داريم پس از حضور تيم در تورنمنت چهارجانبه اردبيل كه در دو روز پاياني اين هفته برگزار مي‌شود، نقاط ضعف تيم را از اين حيث مشاهده كرده و براساس آن انتخاب دقيق‌تري براي نفرات بعدي داشته باشيم. در اين تورنمنت تيم‌هاي پاس همدان،‌ مس كرمان، ملوان بندرانزلي و نماينده‌اي از اردبيل حضور دارند كه به صورت حذفي در دو روز پي در پي مقابل يكديگر قرار مي‌گيرند.

رييس كميته‌ي فني باشگاه پاس از منتفي شدن حضور احمد طوسي در كادر فني اين تيم براي فصل آتي خبر داد و گفت: آقاي طوسي مدتي كنار ما بودند اما حدود يك‌ هفته است كه رفتند و هنوز هم نيامدند! نمي‌دانم بحث‌شان چه بود و در اين مورد آقاي اوليايي مطلع هستند اما به هر حال حضور ايشان روي نيمكت تيم پاس در فصل آتي به عنوان سرمربي منتفي است. در حال حاضر منصوريان، پورمسلمي از اعضاي كميته فني هستند كه به همراه طلايي ضمن برنامه‌ريزي هاي فني، تمرينات بازيكنان را هم زير نظر دارند كه به احتمال فراوان از ميان آنها اعضاي اصلي كادر فني چيده خواهد شد.

پورحيدري ادامه داد: البته انتخاب سرمربي جديد و نحوه تعاملات اعضاي كادر فني با يكديگر را به پس از برگزاري تورنمنت پيش رو و هم‌چنين حضور مربي بدنساز خارجي موكول كرديم. اين مربي پس از نهايي شدن مذاكرات، تا آخر اين هفته به همدان خواهد آمد و با اضافه شدن او مي‌توانيم برنامه‌ريزي دقيق‌تر و بهتري داشته و در همان زمان سرمربي تيم را معرفي كنيم.

وي همچنين با تاكيد بر عدم حضورش در نيمكت تيم پاس به عنوان سرمربي جديد، به ايسنا گفت: پس از مسابقات اردبيل، با تكميل ليست بازيكنان، كادر فني و مشخص شدن سرمربي تيم، براي برگزاري اردويي تداركاتي و آماده سازي تصميم‌گيري خواهيم كرد.