دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر اختلال مجدد در شبكه پيامك

سرويس GPRS و ارتباط CPها مجددا از عصر ديروز فعال و برقرار شد. اما شبكه تلفن همراه از بعدازظهر امروز مجددا با اختلال در سرويس SMS مواجه شد.

به گزارش ايسنا، سيستم ارسال پيامك انبوه و در واقع ارتباط CPها از ساعت 17 روز يکشنبه (14 تيرماه) دوباره برقرار و سرويس GPRS نيز امروز با سرعت كند فعال شد.

مسوولان امر ابتدا در روز دهم تيرماه اعلام كردند كه كل شبكه ارزش‌افزوده كه شامل MMS و GPRS هم مي‌شود، هم‌اكنون فعال است. اما در پي به واقعيت نرسيدن آن، در روز 13 تيرماه ابراز اميدواري شد كه تا پايان هفته‌ي جاري اين سيستم‌ها هم فعال شوند؛ و درحالي‌كه مسوولان مخابرات در اين زمينه ابراز بي‌اطلاعي مي‌كنند، مشتركان در روز جاري با سرعت كم ‌توانستند از سرويس GPRS استفاده كنند.

با اين حال، شبکه پيامک کشور که از روز پنج شنبه 21 خرداد ماه 88 قطع شده بود، در 30 خردادماه براي استان‌هاي کشور و از 10 تيرماه براي تهران وصل مجدد شد. اما مشتركان از بعدازظهر امروز مجددا با مشكل غيرممكن شدن ارسال و دريافت پيامك‌هاي خود مواجه شدند. اين درحالي است كه مسوولان مربوط در شركت مخابرات ايران و شركت ارتباطات سيار، جهت پاسخجويي در زمينه صحت و سقم يا علت و چگونگي آن، تا لحظه مخابره اين خبر يا در دسترس نبودند يا ابراز بي‌اطلاعي ‌كردند.