دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر از علی آبادی شکایت می کنم

حسن ونایی نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: از علی آبادی به خاطر اقدامات غیر قانونی در خصوص انتقال تیم های لیگ برتری به استان ها و استفاده از بودجه ورزشی استان ها به مراجع قضایی طرح دعوی و شکایت رسمی خواهم کرد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس ضمن بیان این مطلب به ایپنا افزود: براساس پیشنهادی که در حوزه مدیریت علی آبادی انجام شد، بدون تعیین منابع برخی تیم های لیگ برتری به استانها منتقل شدند و برای اینکه بتوانند دو فصل گذشته سرپا بایستند تمام اعتبارات پایه استانها را استفاده کردند.

نماینده استان همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تیم پاس همدان یکی از تیم هایی بود که از لیگ برتر به این استان منتقل شد و برای ادامه حضور در لیگ اعتبارات ورزشی استان را مصادره کرد. به همین خاطر ورزش استان همدان در سال گذشته و امسال دچار رکود چشمگیری شد.نتیجه این اشتباه بزرگ را در تیم های پایه هم شاهد خواهیم بود.

ونایی افزود: تیم ملی فوتبال کشورمان که هر دوره به راحتی به جام جهانی صعود می کرد، امسال به طور مفتضحانه از حضور در این رقابت های مهم بازماند. پیش از آن در رقابت های المپیک دچار شکست شدیم که مسئول همه این ناکامی ها مدیریت علی آبادی است و من به عنوان نماینده مردم برای پس گرفتن حق و حقوقشان از او به سازمان بازرسی کل کشور شکایت خواهم کرد.

وی خاطر نشان کرد: من با سابقه چند سال کار در مراجع قانونی و دیوان محاسبات کشور ،تمام ردیف های بودجه ای را به خوبی می شناسم و با جواب های سربالای آنها قانع نمی شوم. مسئولان سازمان تربیت بدنی برای قانون شکنی های خود هیچ حرفی ندارند و اینکه می گویند گفته های من اشتباه است را باید با مستنداتشان ثابت کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: در بحث ناکامی ایران در المپیک، جام جهانی و همچنین پرونده دوشغله ها، مجلس ترجیح داد تا در فضای ملتهب موجود اقدامات خود را مسکوت نگه دارد، اما مطمئن باشید اتفاقات اخیر را به اضافه شکایت از علی آبادی تا آخرین مرحله پیگیری خواهم کرد و از تمام اختیارات خود نیز استفاده می کنم.