دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر حسينيان: تکبيرگويي شبانه، طرح داريوش بود

حجت الاسلام روح الله حسينيان گفت:داريوش همايون وزير اطلاعات و جهانگردي رژيم شاه دو سال پيش طرحي داده بود که براي مقابله با انقلاب اسلامي از شيوه خود انقلاب استفاده شود و آن اينکه در ساعات بخصوصي در شب شعار تکبير سرداده شود و اکنون اين شعار از زبان داخلي‌ها به عنوان راهکار ارائه مي‌شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمين روح الله حسينيان در جمع‌هاديان سياسي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به سير تاريخي همگرايي جريان فتنه گر داخلي و خارجي گفت: نزديک به دو سال پيش بين نيروهاي سياسي خارج کشور و رجعت طلبان داخل کشور اتحادي به وجود آمد که نشان مي‌داد جمهوري اسلامي در حال طي کردن يک فتنه بزرگ است. نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي افزود: شعارها، فشارها و راهکارهايي که از دو سال پيش هماهنگي شده بود، در اين انتخابات آشکار شد. داريوش همايون، وزير اطلاعات و جهانگردي رژيم شاه دو سال پيش طرحي داده بود که براي مقابله با انقلاب اسلامي از شيوه خود انقلاب استفاده شود و آن اينکه در ساعات بخصوصي در شب شعار تکبير سرداده شود و اکنون اين شعار از زبان داخلي‌ها به عنوان راهکار ارائه مي‌شود. وي گفت: اين فتنه‌اي که به‌وجود آمد، صف آرايي‌ها و رويارويي‌ها را تغيير داد و بسياري در اين وقايع هويت خود را نشان دادند و با کساني در يک جبهه قرار گرفتند که پيش از آن در مقابل هم بودند.
وي با اشاره به اسلام اشرافيت که بعد از دوران سازندگي در جامعه و در ميان مسوولان گسترش يافت، گفت: اين گروه اصلي‌ترين مخالفان احمدي نژاد هستند، زيرا احمدي نژاد منافع آنان را به خطر انداخت.
وي گفت: اين‌ها براي مقابله با احمدي‌نژاد با افرادي متحد شدند که گفتمان امام را قبول نداشتند. آنها کساني بودند که در مطبوعات مي‌نوشتند افکار آيت الله خميني (ره) را بايد در موزه‌ها جست وجو کرد، حادثه کربلا نتيجه خشونت پيامبر (ص) در جنگ بدر بود، بايد تلاش کرد که رنگ جمهوريت نظام را زياد کنيم و از رنگ اسلاميت آن کاسته شود.
روح الله حسينيان در ادامه با اشاره به سه نحله فکري که در گذشته و اکنون در داخل نظام سياسي فعال بوده اند، گفت: سازمان مجاهدين با بهره گيري از خميرمايه مارکسيستي، حزب کارگزاران سازندگي با ترويج اسلام اشرافيت و نهضت آزادي و جبهه مشارکت با ارجح دانستن ليبراليسم در اين انتخابات به صورت هماهنگ وارد عمل شدند، اما الطاف جليه الهي نتيجه شيريني را عايد انقلاب اسلامي کرد و از انقلاب سم زدايي شد.
حجت الاسلام حسينيان در ادامه با اشاره به دوره‌هاي قبل به عنوان اسلام اشرافيت گفت: تفکري در دوران سازندگي به وجود آمد که باعث فاصله بين مردم و حکومت شد و آن يک نگاه اشرافي و دنيامحوري در انقلاب اسلامي بود و نتيجه حاکميت 8 سال اشرافيت دوم خرداد شد و مردم مي‌خواستند تغيير ايجاد شود چون تمايزات، اشرافيت و تجملات را نمي‌تابيدند و در اين انتخابات رقابت بين دو فرد نبود، بلکه بحث دو جريان فکري بود.
وي گفت: در اين چند روز قدرت جمهوري اسلامي به رخ جهان کشيده شد و همه ديدند که نظام سياسي ايران يک نظام بي‌بديلي است که رهبري چگونه با درايت و حکمت اين اتفاقات را با اشاره‌اي جمع کرد.