دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر رونمايي از رونالدو در سانتياگوبرنابئو

کريستيانو رونالدو بهترين بازيکن سال 2008 دنيا شب گذشته رسماً به عنوان بازيکن جديد رئال مادريد به هواداران اين باشگاه اسپانيايي معرفي شد.

به گزارش گل، مراسم معارفه “کريستيانو رونالدو” دوشنبه شب راس ساعت 23:30 دقيقه به وقت تهران آغاز شد.

حدود 80 هزار هوادار رئال از ساعتهاي ابتدايي دوشنبه در ورزشگاه “سانتياگو برنابئو” حاضر بودند. در ابتداي اين مراسم “فلورنتينو پرز” از شرايط کنوني باشگاه مادريدي گفت. در ضمن صحبتهاي پرز، “اوزه‌بيو” و “آلفردو دي استفانو” به عنوان ميهمانان افتخاري بر روي سن حاضر شدند.رئيس متمول رئال مادريد در پايان صحبتهايش گفت:”بالاخره لحظه موعود فرا رسيد و امروز به او مي گوئيم که به خانه جديدت خوش آمدي. امروز از کريستيانو رونالدو استقبال مي کنيم.”

با پايان يافتن اين جمله، رونالدو با پيراهن شماره 9 باشگاه رئال مادريد به روي صحنه آمد. در همين زمان هواداران يکصدا فرياد مي زدند: “بله بله،رونالدو الان اينجاست.”و پرز ادامه داد:”کريستيانو، به ورزشگاه سانتياگو برنابئو خوش آمدي؛به جايي که افسانه ما رقم خورد خوش آمدي . به رئال مادريد ما خوش آمدي.”

رونالدو به روي صحنه آمد و پس از سلام و احوالپرسي با دي استفانو و اوزه‌بيو، براي لحظاتي به احساسات هواداران پاسخ گفت. اشک در چشم‏هاي او حلقه زده بود و وقتي که پشت ميکروفونها قرار گرفت، براي لحظاتي نمي توانست صحبت کند. ميکروفون‏هايي که براي قد پرز تنظيم شده بود و هر چه رونالدو سعي کرد ميکروفونها را براي قد خود تنظيم کند که در نهايت هم موفق نشد.

ستاره پرتغالي بغض کرده بود و در نهايت و در حالي که خم شده بود تا قدش به ميکروفون برسد، گفت: “بسيار خوشبختم که اينجا هستم. اکنون روياي دوران کودکي ام که بازي در رئال بود،محقق شده است.فوق العاده است.”

کريس صحبتهايش را اين گونه ادامه داد: “خيلي متشکرم.من شمارش معکوس را انجام مي دهم و همه با هم بگوئيم، زنده باد مادريد. سه ، دو ، يک.”

بعد از آن بود که رونالدو توپي را براي کودکي که به روي صحنه آمد،امضا کرد و پس از آن حرکاتي نمايشي را با توپ به اجرا گذاشت و پيراهني را نيز به امضا رساند و بر تن کودک ديگري کرد.

رکورد قبلي بيشترين حضور تماشاگران در مراسم معارفه يک بازيکن مربوط بود به انتقال “ديه گو مارادونا” از بارسلونا به ناپولي در سال 1994 که حالا اين رکورد در اختيار رونالدوي پرتغالي قرار گرفت که با 94 ميليون يورو از منچستريونايتد به رئال مادريد پيوست.