دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر واکنش دو هنرمند به خبر ممنوع‌التصویر شدن

بازیگر تئاتر، سینما و تلوزیون با بیان اینکه در انتخابات اخیر از هیچ نامزدی اعلام حمایت نکرده است، خبر ممنوع‌التصویر شدن خود در سیما را تکذیب کرد.

سید جواد هاشمی در واکنش به ادعای امروز برخی پایگاه های خبری درباره ممنوع‌التصویر شدنش در سیما به دلیل حمایت از یک نامزد انتخاباتی، این ادعا را “مضحک” دانست.

این بازیگر مشهور تاتر،سینما و تلویزیون در این‌باره گفت : این رفتارهای رسانه ای خیلی خنده‌دار است؛ آنها از خودشان ادعای کذبی مطرح می کنند که “هاشمی ممنوع‌التصویر شده‌است” و بعد هم برای آن دلیل کذب دیگری می تراشند.

هاشمی افزود: در این انتخابات من نه از نامزد خاصی اعلام حمایت کرده‌ام و نه اینکه اساسا دوست دارم به عنوان یک هنرمند وارد جریانات سیاسی شوم .من اصلا با این عمل مخالف هستم.

گفتنی است این ادعا را صبح امروز پایگاه خبری وابسته به روزنامه “خبر” برای اولین بار منتشر کرد که بلافاصله پس از انتشار آن در پایگاه اینترنتی این روزنامه،برخی سایتهای خبری هم به درج آن با تیترهای مشابه اقدام کردند.

این سایت خبری همچنین در این خبر مدعی شده بود که علاوه بر جواد هاشمی، “عبدالجبار کاکایی” که از شاعران و هنرمندان کشورمان محسوب می شود نیز در سیما ممنوع التصویر شده است:” تهیه کننده یک برنامه تلویزیونی که قرار است به مناسبت میلاد مولای متقیان برنامه ای را تهیه کند اسامی تعدادی از میهمانان را به مدیران یکی از شبکه های سیما ارائه می کند که آنها اسامی ساعد باقری و عبدالجبار کاکایی و سیدجواد هاشمی را خط می زنند. دلیل این اقدام حمایت آنها از میرحسین موسوی اعلام شده است.”

در این باره عبدالجبار کاکایی شاعر توانمند کشورمان نیز که در انتخابات گذشته از میرحسین موسوی حمایت کرده بود از ممنوع التصویر شدنش در سیما ابراز بی اطلاعی کرد.

کاکایی عدم حضور خود در ویژه‌برنامه سالروز ولادت علی‌(ع) در سیما را “تمایل شخصی خود” و به علت حذف نامش از تیتراژ پایانی سریال “رستگاران” اعلام کرد و گفت: “دست‌اندرکاران ویژه‌برنامه امام علی(علیه السلام) که قرار است فردا با حضور بازیگران این سریال پرمخاطب ایرانی برگزار شود با من تماس گرفتند و برای حضور در این جشن از من دعوت کردند، اما من به آن‌ها گفتم که به علت حذف نامم از تیتراژ پایانی این مجموعه تلوزیونی حاضر نیستم در کنار سایر عوامل و بازیگران این سریال در جشن مذکور حاضر شوم.”