دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آنجلوتي: تنها رئال مي تواند ريبري را بخرد

مربي ايتاليايي چلسي از فرانک ريبري تمجيد كرد. او در عين حال بر اين باوراست که اين هافبك فرانسوي در بايرن مونيخ خواهد ماند.

به گزارش ايسنا، کارلو آنجلوتي اعلام کرد که کار تيمش در بازار جا به جايي تابستاني بازيكنان هنوز به پايان نرسيده است ولي در عين حال اعتقاد دارد که فرانک ريبري در نهايت به چلسي نخواهد آمد. او معتقد است، اگر قرار باشد اين ستاره از بايرن جا به جا شود، تنها رئال مادريد شرايط لازم براي خريداري او را خواهد داشت.

آنجلوتي روز گذشته در مراسمي رسمي به عنوان مربي چلسي معرفي شد و براي نخستين بار در استمفورد بريج با خبرنگاران رو به رو شد. اين مربي ايتاليايي در صحبت هايي زبان به تمجيد از فرانک ريبري گشود و اعلام کرد که تيمش به مهره اي مانند ريبري نيازدارد ولي به نظر او ريبري در آلمان خواهد ماند.

آنجلوتي در اين باره گفت: چلسي تيمي قدرتمند و فيزيکي است که عملکرد بسيار خوبي دارد که مي تواند با به خدمت گرفتن چند بازيکن خلاق بسيار بهتر هم شود. ما به دنبال چنين بازيکنان خلاقي هستيم. ريبري بدون شک بازيکن بسيار بزرگ و فوق العاده اي است ولي فکر مي کنم که او در نهايت در بايرن مونيخ خواهد ماند.

كارلتو ادامه داد: تنها رئال مادريد مي تواند ريبري را بخرد. مي دانم، نه تنها ريبري، بلکه ژابي آلونسو نيز شرايط مشابهي دارد. مي دانم که رئال توانايي خريد بازيکنان زيادي را دارد.