دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر برخي مفاد قرارداد قطبی

نايب رئيس فدراسيون فوتبال جزييات قرارداد افشين قطبي براي هدايت تيم ملي ايران را اعلام كرد.

به گزارش فارس، مهدي تاج در خصوص مدت قرارداد افشين قطبي عنوان كرد: قرارداد قطبي در 3 فصل تنظيم شده است. قرارداد اين مربي تا پايان جام ملت‌هاي آسيا 2011 يعني يك سال و 9 ماه (21 ماهه) است اما پس از يك سال و 3 ماه عملكرد اين مربي را بررسي مي كنيم. در صورت رضايت دو طرف اين قرارداد تمديد مي‌شود كه اين فصل دوم است. فصل سوم نيز اين است كه در صورت موفقيت، قرارداد قطبي تمديد خواهد شد و در غير اين صورت با تفاهم لغو مي‌شود.

وي در خصوص مبلغ قرارداد سرمربي تيم ملي گفت: دوست نداريم فعلا مبلغ قرارداد را رسانه‌اي كنيم و در صورت صلاحديد بعدا اين موضوع را با هماهنگي با قطبي به اطلاع مردم خواهيم رساند.

نايب رئيس فدارسيون فوتبال در مورد برخي از بندهاي قرارداد قطبي اظهار داشت: ‌نكات ضروري در قرارداد اين مربي ديده مي‌شود. ما از او خواسته‌ايم فرصت براي رشد جوانان و بزرگان فوتبال كه قصد كمك به تيم ملي را دارند، باز باشد و همه راحت‌تر به تيم ملي كمك كنند. همچنين نگاه ويژه‌اي به تيم اميد شود.

تاج افزود: كميته فني فدراسيون فوتبال نيز كه همه از مربيان سابق تيم ملي ايران هستند بنا است با ديدن بازي‌هاي تيم ملي و نقاط ضعف و قوت بيشتر به قطبي كمك كنند و در مقابل سرمربي تيم ملي نيز انتقاد پذير و توصیه پذير باشد.

وي در خصوص كادر فني تيم ملي يادآور شد: ابتدا به دنبال اين هستيم تا قطبي شروع به كار كند و سپس در جلسات بعدي در خصوص كادر فني به گفت و گو بپردازيم اما به دنبال اين هستيم كه از مربيان داخلي در كنار سرمربي تيم ملي استفاده كنيم.

تاج درباره برنامه‌ريزي‌هاي جديد فدراسيون فوتبال براي تيم ملي گفت: كميته فني از چندي پيش شروع به كار كرده و به دنبال برنامه‌ريزي مناسب طبق برنامه‌هاي قطبي است. تيم ملي ايران 12 آگوست (21 مرداد) يك بازي دوستانه انجام خواهد داد.

تاج گفت: قطبي امشب وارد ايران خواهد شد و فردا در نشست مطبوعاتي پاسخگوي رسانه‌ها خواهد بود.

وي در خصوص شروع نهمين دوره ليگ برتر خاطرنشان كرد: اميدوارم امسال ليگ پويايي داشته باشيم و از همين جا به تمام باشگاه‌ها و بازيكنان اعلام مي‌كنيم كه منشور اخلاقي بيشتر و با قدرت‌تر از سال گذشته رعايت خواهد شد تا از اتفاقات ناهنجار در فوتبال جلوگيري شود.