دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تعارف که نداریم، برای ریاست سازمان ورزش با من صحبت شده است!

محمد علی آبادی از سازمان تربیت بدنی می‌رود؟ این سوالی است که خیلی ها به دنبال جواب آن هستند اما جواب آن را جز محمود احمدی نژاد و نزدیکانش، کس دیگری نمی داند. واقعیت این است که عملکرد سازمان تربیت بدنی طی چهار سال گذشته اگر چه از طرف علی آبادی و نزدیکانش قابل دفاع ارزیابی می شود اما آنقدر انتقاد نسبت به عملکرد حوزه ورزش دولت نهم وجود داشته که محمود احمدی نژاد قصد تغییراتی در حوزه مدیریتی سازمان تربیت بدنی داشته باشد.

به نوشته گل؛ اگر چه سخنگوی سازمان تربیت بدنی با قدرت تمام البته ادبیات منحصر به فردش تمام شایعات مربوط به تغییرات در سازمان را تکذیب می کند اما به نظر می رسد شایعاتی که این روزها در مورد جانشین محمد علی آبادی شنیده می شود، چندان دور از واقعیت نباشد.

بعد از مطرح شدن نام هایی نظیر محمد دادکان، علی سعید لو، مسعود زریبافان و حبیب کاشانی برای ریاست سازمان تربیت بدنی این بار یک نام جدید برای حضور در ساختمان سنگر سفید رنگ خیابان سوال مطرح شده؛ «محمد رضا یزدانی خرم» یکی از نزدیکان رییس فدراسیون کشتی می گوید: «صحبت هایی با ایشان برای سازمان تربیت بدنی انجام شده و رییس جمهور روی حاج آقا نظر دارند. البته حاج آقا هم یکسری شرط و شروط دارند.»

اینکه محمد رضا یزدانی خرم به عنوکان گزیتنه اصلی جانشین محمد علی آبادی مطرح شده اتفاق جالبی است اما جالب تر از آن اینکه رییس فدراسیون کشتی این شایعه را تایید می کند یزدانی خرم اما صحبت هایش را با شوخی شروع می کند: «همیشه اسم مرا جزو گزینه های ریاست سازمان قرار می دهند اما دقیقه آخر یک نفر دیگر را جانشین بنده می کنند.»

اما انگار قضیه این بار جدی است و حتی صحبت هایی هم با شما انجام شده.

نیاز به صحبت نیست بالاخره بعد از چند سا ل کار در ورزش همه مرا می شناسند و کارنامه من مشخص است.

اینطور که شما حرف می زنید قضیه را باید جدی گرفت.

تعارف که با هم نداریم. با من یکسری صحبت ها شده و من به خاطر مملکتم آمادگی قبول پست ریاست سازمان را دارم اما انتظاری ندارم که حتما باید مرا انتخاب کنند.

گفته می شود آن شخصی که با شما صحبت کرده شخص محمود احمدی نژاد، رییس جمهور است.

من با همه صحبت کرده ام (می خندد) اما واقعیت این است که من و آقای احمدی نژاد چند سال است که با همدیگر دوست هستیم زمانی که من در فدراسیون والیبال بودم ایشان کمک های زیادی به ما کردند و در کشتی هم دوباره هوای ما را داشتند.

با این تفاسیر ان شاء الله …. چه زمانی شیرینی ریاست شما را می خوریم؟

فکر می کنم همه چیز تا یک ماه آینده مشخص شود. فکر می کنم بد نباشد که تجربیاتم در حوزه ورزش استفاده کنم.

می گویند که یکی از کارهایی که قرار است شما به محض حضور در سازمان تربیت بدنی انجام دهید کنار گذاشتن علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال است.

من اگر بیایم یک خانه تکانی اساسی انجام می دهم. دوست دارم هر کسی در هر جایی که هست تخصص آن رشته را داشته باشد.

حتما در جریان هستید اساسنامه فدراسیون به همین راحتی اجازه تغییر ریاست را نمی دهد.

من راهش را بلدم. ناسلامتی 20 سال است که در ورزش هستم و با همه قوانین آشنا هستم. اگر من رییس سازمان شدم می دانم چه کار کنم.

یعنی تنها راه چاره را تغییر رییس فدراسیون می دانید؟

من و آقای کفاشیان سال هاست رفیقیم و هر چه من بگویم او گوش می کند. البته هر چه هم او بگوید من قبول دارم اما واقعیت این است که او در فوتبال خیلی سختی کشیده و کارهای او را خیلی ها ندیده اند. خودش هم این موضوع را قبول دارد و ادعایی برای ماندن ندارد.