دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر روابط عمومی مخابرات:ازقطعی sms بی خبریم

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با اظهار بی اطلاعی از قطع شدن SMS در خصوص مشکل فنی ارسال چندین باره هر پیامک در روزهای اخیر گفت: این مشکل برای اشکالی را ایجاد نمی کند و از مشترکان هزینه یک SMS دریافت خواهد شد.

داود زارعیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اظهار بی اطلاعی از قطعی SMS از روز گذشته توضیحاتی را در خصوص ارسال چندین باره هر پیامک در روزهای گذشته ارائه کرد و گفت: به دلیل قطعی 20 روزه سیستمها می بایست کامنتهای جدیدی برای نرم افزار تعریف می شد از این رو در برخی از مناطق اختلالاتی در سیستمهای SMS ایجاد و منجر به این شد که برخی از پیامکها چندین بار به مشترک ارسال شود.

زارعیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر این مشکل برطرف شده است، اظهار داشت: این امر برای مشترکان اشکالی ایجاد نکرده است. ضمن آنکه هزینه های شارژ نیز یک بار از مشترک دریافت شد مگر آنکه مشترک چندین بار پیامی را ارسال کرده باشد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران اختلالات ایجاد شده در کارتهای تلفن بین الملل را مربوط به شرکت زیرساخت دانست و ادامه داد: به نظر می رسد این اختلالات مربوط به مجوز نداشتن شرکتهای ارائه دهنده باشد.

به گزارش مهر، ارتباط از طریق کارتهای تلفن بین المللی برای تماس با خارج کشور میسر نیست و شرکتهای ارائه دهنده کارتهای بین المللی این مشکل را ناشی ار عملکرد شرکت مخابرات می دانند.