دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قاتق نان یا قاتل جان؟!

در این که استقلال عملکرد موفقی در فصل نقل و انتقالات داشته شکی نیست. آبی ها علاوه بر حفظ اکثر نفرات اصلی خود، بازیکنان جدیدی را به جمع خود اضافه کرده‌اند تا نقاط ضعف را پوشش دهند.

به نوشته نود؛ استقلال فصل گذشته به گواه اکثر کارشناسان تیمی یکدست را در اختیار داشت که مدیریت مناسب قلعه نوعی را نیز چاشنی کار خود کرده بود و در نهایت توانست گوی سبقت را در قهرمانی ذوب آهن برباید.

استقلال حالا همان تیم فصل گذشته را البته با موتور تقویت شده در اختیار دارد و می شود تنها نقطه تاریک آبی ها را نسبت به فصل گذشته روی نیمکت این تیم جست و جو کرد.

جایی که مرفاوی با رد کردن بازیکنان حاشیه ای نشان داده، م یخواهد فصلی آرام و بدون تنش برای آبی ها رقم بزند، اما باید بداند رسیدن به این مقصود کار چندان سهل و راحتی نیست و سرمربی استقلال با وجود انجام اقدامات پیشگیرانه (در لیست فروش قرار دادن بازیکنان حاشیه ای) باید کمر همت ببندد تا در طول فصل نیز بازیکنان آرام حال حاضر سرکش نشوند. خط حمله آبی ها می تواند سندی باشد برای ترس مرفاوی از بروز حاشیه، جایی که صمد آبی ها با 5 علامت سوال گردن کلفت روبه رو است.

در وحله اول، برهانی و عنایتی سابقه آقای گلی در لیگ برتر را دارا هستند و سید صالحی نیز در جام باشگاه‌های آسیا به این مهم رسیده است، پس سه آقای گل رو به روی مرفاوی بازی منحصر به فردی دارد و مدعی است، مهاجمی درکنار او باشد آقای گل می شود.

این را هم باید در نظر گرفت، نیمکت نشینی اکبر پور می تواند سر آغاز حرف و حدیث و تنش‌های فراوانی باشد، البته سیاوش اعلام کرده، دیگر آن بازیکن احساساتی چند فصل گذشته نیست، اما باید دید در صورت نیمکت نشینی باز هم این خصوصیت آرام را حفظ می‌کند؟!

گزینه پنجم هم فرهاد مجیدی است. کاپیتان آبی ها که این روزها حرف و حدیث فراوانی پشت سر او به گوش می رسد. کاری به درست یا غلط بودن این شایعات نداریم، اما باید دید کاپیتان آبی ها با نیمکت نشینی و یا حتی سکونشینی چطور کنار می آید؟! جواب این علامت سئوالها را مرفاوی در طول فصل خواهد داد.

در صورتی که سر مربی آبی ها بتواند مهاجمان را با نیمکت نشینی وفق دهد و به نفرات اصلی بفهماند که قرار نیست همیشه فیکس باشند، می تواند چشم انداز روشنی را برای استقلال رقم بزند و لشکر کهکشانی ها در خط حمله قاتق نان می‏شود، خط حمله کهکشانی آبی ها هم می تواند عصای دست مرفاوی باشد و هم این که بلای جان او شود.

سر مربی آبی ها می‏تواند سرنوشت این پارادوکس را شخصا رقم بزند و در غیر این صورت مهاجمان قاتل جان او می شوند. گذر از این تنش، مرفاوی را به سرمربی موفقی تبدیل میکند که تمام روزهای پشت سر خود درس عبرت گرفته و تجربیات را در ارستای موفقیت استقلال به کار می بندد، اما اگر اسیر حواشی شود و نتواند هارمونی خاصی در خط حمله ایجاد کند رسما اعلام می دارد، همان سرمربی سه فصل پیش آبی هاست.