دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر نامه وزیر آموزش و پرورش به وزیر امور خارجه

معاون عمره و حج و زیارت سازمان دانش‌آموزی کشور از ارسال نامه وزیر آموزش و پرورش به وزیر امور خارجه برای پیگیری دیپلماتیک اعزام دانش آموزان دختر به سفر حج عمره خبر داد.
علی حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به نگرانی‌های موجود در خصوص جلوگیری از اعزام زايران زن مجرد زیر 25 سال، از آخرین اقدامات وزارت آموزش و پرورش برای اعزام دانش‌آموزان دختر خبر داد و گفت: از طرف این وزارتخانه اقدامات خاصی صورت گرفته است که در حال حاضر با هماهنگی‌های سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری در حال پیگیری است.
معاون عمره و حج و زیارت سازمان دانش‌آموزی کشور به ارسال نامه‌ای از سوی وزیر آموزش و پرورش به وزیر امور خارجه در این باره خبر دارد و اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش نیز با فرستادن نامه‌ای به وزیر امور خارجه، خواستار رسیدگی به این مساله از طریق روابط دیپلماتیک شده است که امیدواریم ثمربخش واقع شود.
وي خاطر نشان كرد: دختران در مجموع 60 درصد از زایران عمره دانش‌آموزان را تشکیل می‌دهند و بیش از هفت سال است که كاروان‌های دانش‌آموزان دختر ما به این سفر مشرف می‌شوند و از برکات و نتایجی که این سفر معنوی برای دختران دارد، نمی‌توان چشم‌پوشی کرد و اگر این مشکل حل نشود، فرصت بسیار خوبی را از دست می‌دهیم.