دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پنجمين خريد ليگ برتري راه آهن

ميلاد زنيدپور با وجود توافقش با محمدحسن انصاري فرد و باشگاه پرسپوليس به تيم فوتبال راه آهن شهرري پيوست.

به گزارش ايسنا، بازيكن فصل پيش سايپا پس از آن كه در فهرست بازيكنان مازاد محمد مايلي كهن، سرمربي اين تيم قرار گرفته بود، با وجود پيشنهادهاي مالي خوب از پيكان، فولاد و حتي پرسپوليس به واسطه توافقي كه با محمدحسن انصاري فرد انجام داده بود، پس از دريافت رضايت نامه از باشگاه سايپا عصر سه شنبه با تيم راه آهن قرارداد بست.

زنيدپور كه در نيم فصل دوم ليگ هشتم به خاطراختلاف با محمد مايلي كهن به صورت قرضي در پيكان توپ مي زد، پس از دلجويي از مايلي كهن موفق به دريافت رضايت نامه از باشگاه سايپا شد و با قراردادي يك ساله به تيم راه آهن شهرري پيوست·

زنيدپور كه در ليست مازاد مايلي كهن قرار داشت، با وجود پيشنهادهاي مالي خوب از پيكان، فولاد و حتي پرسپوليس سرانجام از راه آهن سر در آورد. اين بازيكن از روز سه شنبه در تمرين هاي راه آهن جاضر و با هم تيمي هاي تازه اش به تمرين پرداخت.

راه آهن براي دريافت رضايت نامه زنيدپور چكي را به باشگاه سايپا پرداخت كرد تا اين هافبك تكنيكي را به خدمت بگيرد.

مسعود همامي (مقاومت سپاسي شيراز)، مجيد باجلان (ذوب آهن)، ايمان حيدري (پيكان)، عيسي ترائوره و ميلاد زنيدپور(هر دو از سايپا) پنج خريد ليگ برتري باشگاه راه آهن در فصل جا به جايي بازيكنان به شمار مي آيند.

باشگاه راه آهن يك سهميه باقيمانده ليگ برتري اش را براي نيم فصل دوم كنار گذاشته است· فرشيد كريمي، حسين كوشكي، محسن زاهدي، كمال كاميابي، فريد عابدي، ابراهيم خلدون و مسلم مبارك از عراق نيز از جمله خريدهاي باشگاه راه آهن در فصل نقل و انتقالات به شمار مي آيند·