دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پیتر چك: رونالدو پشيمان مي‌شود

دروازه بان چلسي گفت كه بيش از آن که منچستر يونايتد رونالدو را از دست بدهد، دل رونالدو براي دوران حضورش در يونايتد تنگ خواهد شد. چك همچنين سرمربي ايتاليايي و تازه وارد آبي هاي لندن را ستود.

به گزارش ايسنا، “پتر چک” يکي از بازيکناني است که لوئيز فليپه اسكولاري، سرمربي برزيلي فصل پيش آبي ها او را از دلايل اصلي برکناري خود مي داند. اين در حالي است که چک هم اکنون از کارلو آنجلوتي، سرمربي جديد اين تيم پشتيباني مي كند. چک به تازگي تلاش هاي زيادي کرد تا نشان دهد او، دروگبا و بالاک نقشي در برکناري فيليپ بزرگ نداشته اند، با اين حال اسکولاري، كه به تازگي با بنيادكار ازبكستان قرارداد همكاري امضا كرده است، قدرت بيش از اندازه ي بازيکنان در چلسي را باعث برکناري اش عنوان مي كند.

از سوي ديگر چك، آنجلوتي را بهترين گزينه براي مربيگري در چلسي دانست. او در گفت و گو با روزنامه ميرر چاپ انگلستان در اين باره ابراز داشت:اگر به سوابق مربيگري آنجلوتي نگاه کنيم، مي فهميم چلسي در به خدمت گرفتن او هيچ اشتباهي نکرده است. بدون ترديد او بهترين گزينه براي ماست. بهترين حالت براي هر تيم حضور بلند مدت مربي در آن تيم است و اين كه هر فصل با يک يا دو تغيير تيمش را به سمت ايده آل بودن پيش ببرد. اما در فوتبال حفظ مربي براي اين مدت کمي سخت است.

دروازه‌بان تيم ملي چك همچنين در واكنش به حضور كريستيانو رونالدو در رئال مادريد گفت، حس مي‌کند منچستر يونايتد مي‌تواند به نحوي رفتن کريستيانو رونالدو را فراموش کند.

او گفت: جدايي کريستيانو رونالدو از منچستر يونايتد در بلندمدت مشکلي براي سر آلکس فرگوسن به وجود نمي‌آورد، اما ممکن است رونالدو در انتخاب لاليگا به جاي ليگ برتر پشيمان شود. رونالدو سه سال استثنايي را با يونايتدها داشت، به ويژه دو فصل اخير. به نظرم منچستر يونايتد هرگز متکي به يک فرد نيست. البته که رونالدو گل‌هاي پرشمار و مهمي را به ثمر رساند اما به نظرم او از سبک بازي تيم هم بسيار بهره برد.

چك ادامه داد: بيش از آن که منچستر يونايتد او را از دست بدهد، دل رونالدو براي دوران حضورش در يونايتد تنگ خواهد شد. البته کسي چه مي‌داند؟ شايد شرايط به گونه ديگري رقم خورد و جاي خالي رونالدو در يونايتد بسيار حس شد. در فوتبال چيزي قابل پيش‌بيني نيست. اما به نظرم يونايتد خيلي ضعيف نخواهد شد. آنها حالا پول دارند و مي‌توانند گزينه‌هاي ديگري را جانشين رونالدو كنند. آنها مانند هميشه مي توانند ليگ را قدرتمندانه شروع کنند.